2133990999 98+ info@hpsco.net
فروش فوق العاده HPS شروع شد! بریم محصولات جدید رو ببینیم

سبد خرید کوچک

شال و روسری بهار به دلیل ظرافتی که در بافت آن وجود دارد همچنین به دلیل تنوع بسیار زیادی که در جنس و طرح دارد، گزینه همیشگی برای انتخاب بانوان است. به طور کلی می توان گفت، که پرکاربرد ترین پوشش سر و حجاب برای خانم ها در کشورهای اسلامی، روسری و شال است. به همین منظوز باید بگوییم شال روسری بهار به دلیل ویژگی هایی که در بافت آن وجود دارد، انتخاب بیشتر افراد محسوب می شود.

بدین منظور سعی بر این داریم تا شما را با انواع شال و روسری از جمله شال و روسری بهار، جنس آن و طرح و رنگ متناسب با ظاهر و رنگ پوستتان، آشنا سازیم.

انتخاب مدل و رنگ شال و روسری بهار متناسب با صورت

قطعا همه شما به دنبال طرح و رنگ هایی از شال و روسری بهار هستید که به چهره شما بیاید و اصطلاحا به صورتتان بنشیند. ما به شما در این زمینه کمک خواهیم کرد.

اگر پوستی برنزه و تیره دارید، به هیچ وجه سراغ شال و روسری هایی با توناژ کدر همچون بنفش تیره، قهوه ای و دودی نروید؛ چرا که این رنگ ها باعث می شوند تا پوستتان تیره تر از حالت معمول به نظر برسد. در عوض از شال و روسری هایی استفاده کنید که با رنگ مو و چشمتان همخوانی داشته باشد تا بر زیبایی چهره تان بیافزاید.

اما اگر جزو بانوانی با پوست روشن هستید، بهتر است از شال و روسری هایی با رنگ خیلی روشن استفاده نکنید. رنگ هایی چون آبی آسمانی، سبز روشن، کرمی و لیمویی رنگ هایی هستند که به تنهایی بی روح هستند و چهره شما را هم در نظر بیننده بی روح جلوه می دهند و از جذابیت ظاهریتان می کاهند. در عوض از شال و روسری های بهاری استفاده کنید که در ترکیب آنها از رنگ های یشمی، قهوه ای، نارنجی و زرشکی استفاده شده و زیبایی خیره کننده ای به شما می بخشد.

شال و روسری عمده ارزان

پارچه مناسب شال و روسری بهار

مهم ترین نکته ای که در تولید، انتخاب و خرید شال و روسری بهار باید در نظر گرفت، این است که از چه پارچه ای استفاده می شود؟ زیرا هر پارچه ای برای تولید شال و روسری مناسب نیست و جنس پارچه شال و روسری متناسب با تغییر فصول، تغییر خواهد کرد. به طور مثال خانم ها ترجیح می دهند در روزهای سرد سال از شال و روسری های ضخیم مثل بافت و در فصول گرم سال از شال و روسری های بهار، خنک و نخی استفاده کنند.

در ادامه با انواع جنس پارچه برای شال و روسری آشنا خواهیم شد.

پارچه مناسب شال و روسری برای فصل بهار:

پارچه ی ابریشمی: پارچه ابریشمی، پارچه ای است که برای تولید شال و روسری بهار گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. یادآور می شویم که این جنس از پارچه نسبت به سایر پارچه ها از قیمت بیشتری برخوردار است؛ اما با این وجود جزو پرطرفدار ترین پارچه در شال و روسری های بهاره محسوب می شود.

پارچه نخی: پارچه نخی که زیر مجموعه پارچه های پنبه ای بوده و جزو پارچه مصرفی برای شال و روسری بهار است که گرما و حرارت را از بدن به بیرون منتقل می کند، به همین دلیل مناسب ترین گزینه برای استفاده در فصول گرم سال است. از دیگر ویژگی های مثبت این پارچه می توان به راحت اتو شدن، سر نخوردن از روی سر و قیمت مناسب آن اشاره کرد. تنها نقطه ضعف این پارچه این است که به دلیل بافت نازکی که دارد، زودتر از سایر پارچه ها چروک می شود.

پارچه ساتن: شال و روسری هایی با پارچه ساتن که پارچه ای براق و شاین است، معمولا برای استفاده در مجالس و مهمانی ها کاربرد دارد. شال و روسری های بهاره ساتن با طرح ها و رنگ های متنوع و با قیمتی پایین تر از شال و روسری های ابریشم، در بازار در دسترس قرار دارند.

پارچه حریر: این دست از پارچه هم همچون پارچه ساتن مناسب استفاده در مجالس و مهمانی ها است. پارچه حریر، پارچه ابریشمی (ابریشم طبیعی یا مصنوعی) نازک است و جنسی لخت، خنک، نازک و لطیف دارد. در انتها می توان گفت که شال و روسر۶ی های تولید شده با این پارچه، حالتی سر تر از نخی روی سر دارند و البته گران تر از پارچه های نخی هم هستند .

رنگ مناسب برای شال و روسری بهار

جدا از این که در انتخاب شال و روسری، جنس پارچه از اهمیت خاصی برخوردار است، رنگ شال و روسری نیز جایگاه ویژه ای در انتخابمان دارد. شال و روسری بهار که جزو اکسسوری های بانوان خوش تیپ محسوب می شود، باید در تولید و انتخاب آن دقت و تمرکز زیادی خرج شود؛ چرا که که انتخاب درست آن بر زیبایی افراد تاثیر می گذارد. از جمله عواملی که به جذابیت پارچه شال و روسری می افزاید، رنگ شال و روسری انتخابی است.

ترکیب سایه روشن رنگ ها: اکثر خانم به ست کردن لباس خود با اکسسوری هایشان اهمیت می دهند. بطور مثال در فصول سرد که بیشتر از شلوارهای جین استفاده می شود، بانوان ترجیح می دهند از توناژ آبی (آبی روشن تا تیره) استفاده کنند که این امر زیبایی و جلوه خاصی را به آن ها می بخشد. یا در بهار که معمولا از توناژ سبز یا صورتی استفاده می کنند.

ترکیب رنگ های روشن: از دیگر طیف رنگ هایی که برای تولید و انتخاب شال و روسری بهاره پیشنهاد می شود، ترکیب رنگ های روشن است. برای مثال در بهار از ترکیب رنگ های صورتی، قرمز و سبز یا در تابستان از ترکیب رنگ های اصطلاحا پاستیلی استفاده می کنند که در کل می توان گفت خانم ها از طیف رنگ های روشن به شدت استقبال می کنند.

رنگ قرمز: به طور کلی رنگ قرمز به دلیل جذابیتی که دارد، جزو اصلی ترین انتخاب خانم ها است. رنگ قرمز که خود به چندین دسته از جمله جگری، تیره، اناری و… تقسیم می شود مناسب ست شدن با لباس های تیره ای همچون مشکی است که جلوه خاصی به استایل شما می بخشد. شال و روسری هایی با رنگ قرمز گزینه بسیار مناسبی برای خانم هایی با رنگ پوست سفید و سبزه روشن است.

رنگ های مکمل: امروزه در دنیای مد بیشتر از شال و روسری های بهاره ای استفاده می کنند که رنگ و طرح های مکمل دارند. ترکیب برخی از رنگ ها جلوه و زیبایی افراد را دو چندان می کند که این مسئله مورد توجه قرار گرفته است.

برای مثال ترکیب رنگ های سبز و قرمز از جمله رنگ هایی است که جذابیت آن غیر قابل انکار است و با ترکیب خیره کننده ای که دارد، مناسب تمامی فصول می باشد.

شال و روسری بهاره

طراحی روی شال و روسری بهار

اکثر خانم ها علاوه بر رنگ و جنس شال و روسری انتخابیشان، طرح پارچه نیز برایشان اهمیت دارد، اینکه شال و روسری بهاری را انتخاب کنند که طرحی متفاوت و در عین حال زیبا و چشم نواز داشته باشد، چرا که طرح پارچه جلوه ای خاص به شال و روسری و همچنین چهره مصرف کننده، می بخشد.

برای این کار تولید کنندگان شال و روسری می توانند طرح های ابداعی و انتخابی خود را روی شال و روسری ها با استفاده از نقاشی رنگ روغن، اکریلیک یا طرح های چاپی، پیاده کنند. همچنین مصرف کنندگان می توانند از شال و روسری های برند HPS که دارای طرح های بسیار متنوعی است، خریداری و استفاده نمایند.

البته مسئله حائز اهمیت این است که از طرح هایی استفاده کنید که با رنگ پارچه شما هم خوانی داشته باشد و به زیبایی آن بیافزاید.

چاپ روی شال و روسری بهار

یکی دیگر از راه هایی که می تواند به جذابیت شال و روسری بهار بیافزاید، این است که کار چاپ روی شال و روسری را با متد مختلف، انجام دهیم. روش های گوناگونی برای چاپ انجام می شود که البته بستگی به رنگ و جنس پارچه نیز دارد. بطور مثال اگر رنگ پارچه سفید و جنس آن نخی باشد، می توان بدون محدودیت طرح دلخواه را روی آن چاپ کرد که در ادامه بطور مفصل درباره ی آن صحبت خواهیم کرد.

چاپ بر روی شال سفید: چیزی که واضح است این است که چاپ بر روی پارچه سفید، به دلیل کیفت رنگی که دارد، راحت تر از چاپ بر روی پارچه های رنگی است. یعنی چاپ طوری انجام می شود که اصطلاحا به خورد پارچه می رود و هیچ اثری از شکل اولیه بر روی پارچه نمی ماند، و این همان دلیلی است که شال و روسری های چاپی سفید از جلوه خاصی برخوردار هستند.

چاپ روی شال و روسری رنگی: برای چاپ روی شال و روسری طرح دار به دلیل محدودیت رنگی و جنسی ای که وجود دارد، از روش لیبلی برای این کار استفاده می کنند؛ بدین صورت که ابتدا طرح انتخابی و مورد نظر را روی لیبل چاپ، سپس این لیبل ها را با حرارت مستقیم روی شال و روسری رنگی چاپ می کنند. اما نقطه ضعف این طرح ها این است که با دست کشیدن روی شال و روسری، طرح لیبل مشخص خواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود این دست از شال و روسری با اب سرد شسته و مطلقا در لباسشویی انداخته نشود.

در انتها می توان گفت که نکته قابل توجه در طرح شال و روسری این است که طرح انتخابیتان متناسب با سن و سبک و سیاق شما باشد. از طرح هایی که امروزه در صنعت مد از آن بیشتر استفاده می شود، می توان به طرح های نقاشی، چهار خانه، زنجیری، کمربندی و… اشاره کرد که برند HPS تمامی این طرح ها و دیگر طرح های انحصاری خود را با بالاترین کیفیت در بازار قرار داده است.

البته که الزاما تمامی شال و روسری های بهاری طرح دار، جذاب و زیبا نیستند. شما می توانید با انتخاب درست رنگ شال و روسری که متناسب با رنگ پوست و چشمتان است، از شال و روسری های ساده که اغلب بافتی نرم و زیبا دارند، نیز استفاده کنید.

شال و روسری بهاره

سایز شال و روسری بهار

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید شال و روسری بهار باید به آن توجه کنید، سایز آن است. چرا که شال و روسری بسته به ابعاد و سایزی که دارد، در دسته های متفاوتی قرار می گیرند که این مورد در استفاده از جنس آنها نیز تاثیر گذار است.

اکثر شال هایی که امروزه تولید می شوند، دارای ابعاد ۶۵*۲۰۰ هستند که جزو شال های قواره دار محسوب می شوند. همچنین از متداول ترین سایزهای روسری در بازار، روسری هایی با ابعاد ۱۴۰*۱۴۰، ۱۲۰*۱۲۰، ۱۰۰*۱۰۰ و ۹۰*۹۰ هستند که بسته به موارد مصرفی، بانوان سایز آن را انتخاب می کنند.

نوعی دیگر از روسری در بازار وجود دارد که جزو اکسسوری لباس محسوب می شوند و برای بستن در دور مچ دست یا گردن مورد استفاده قرار می گیرند که دارای ابعادی به سایز ۶۵*۶۵ هستند.

نکته دیگری که باید یاد آور شویم این است که هر چه سایز روسری بزرگ تر باشد، استفاده از آن راحت تر است. البته باید به این نکته توجه کنید که قواره های بسیار بزرگ را برای استفاده در فصول سرد سال انتخاب می کنند زیرا استفاده از آنها در فصل های گرم سال، می توانند سبب افزایش دمای بدن افراد شود و گرمازدگی را برایتان ایجاد کند.

 درپایان

شال و روسری های بهار از نظر جنس، طرح و رنگ دارای تنوع بسیار زیادی هستند که بانوان زیبا روی بسته به نوع مصرف و با توجه به رنگ پوست و چشمشان، آن را انتخاب و خریداری می کنند.

آیا شما مزون دار و فروشنده ایی هستید که به دنبال جایی برای خرید عمده شال و روسری  می‌گردید.؟ آیا طرح، رنگ و جنس روسری برایتان مهم است.؟ در هنگام خرید به چه نکاتی توجه می‌کنید.؟ آیا خرید اینترنتی شال و روسری با قیمتی مناسب جزو دغدغه‌های شما محسوب می‌شود.؟ آیا به دنبال یک کانال شال و روسری عمده متفاوت هستید.؟ اگر پاسخ شما به سوال‌های بالا مثبت است در ادامه به آن‌ها پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید. . .

خرید عمده شال

خرید عمده شال و روسری

تنوع در روسری‌ها می‌تواند تفاوت دلخواه را در ظاهرمان ایجاد کند. کافی است به قدر کافی در انتخاب آنها سلیقه به خرج بدهیم. به راحتی و با کمترین هزینه می‌توانیم با ظاهری کاملاً متفاوت‌تر از روز قبل ظاهر شویم. پس شال و روسری یک آیتم مهم در استایل روزانه محسوب می‌شود و از اهمیت بالایی برخوردار است.

چه مواردی در انتخاب شال و روسری مناسب برای خرید عمده اهمیت دارد؟

۱٫ در نظر گرفتن تنوع و طرح‌های متفاوت.
۲٫ استفاده از رنگ‌ها متناسب با فصل.
۳٫ جنس روسری.
۴٫ نوع ذوخت روسری.
۵٫ تراکم پارچه.
۶٫ از همه مهمتر در نظر گرفتن سلیقه مشتریانتان.
این موارد به شما کمک می‌کند خرید کامل‌تری با توجه به سلایق متفاوت مشتری‌هایتان داشته باشید. در شرکت شال و روسری hps  از اصل بودن کالا اطمینان داشته باشید. طیف وسیع و متنوعی از رنگ و جنس پارچه را خریداری کنید. و در سریعترین زمان آن را  تحویل بگیرید.

 

خرید عمده شال

شال و روسری نماد آراستگی و زیبایی

زیبایی و آراستگی دو ویژگی مورد توجه در انتخاب پوشاک برای خانم‌هاست. پوشاک می‌تواند نقش بسزایی در زیباتر دیده شدن استایل بانوان داشته باشد. در این میان شال و روسری یکی از اکسسوری‌های پر مخاطب و متنوع برای بانوان به حساب می‌آید. به همین دلیل جایگاه ویژه ای بین بانوان ایرانی داشته و دارد . در کشورهای اروپایی نیز استفاده از شال و روسری رایج است و طرفداران خاص به خودش را دارد. ست کردن رنگ  روسری با مانتو و یا لباس  می‌تواند جلوه ی ظاهری بانوان را دوچندان کند.

 

خلاقیت و نوآوری در شال و روسری HPS

تنوع در رنگ، طرح و جنس پارچه باعث این موضوع شد. تا خلاقیت و نوآوری جزء جدایی ناپذیر تولید شال و روسری به حساب بیاید. پس با به کارگیری طراحان حرفه‌­ای سلایق متفاوت مخاطب را شناسایی کردیم. و در تولید محصول مد نظر تناسب با مد روز را اولویت قرار دادیم. در hps با استفاده از نوآوری و خلاقیت درطرح چاپ شال و روسری خود را نسبت به سایر رقبا متمایز کردیم. ازطرفی با پخش عمده شال و روسری در قیمت‌های مناسب، آن را به دست بانوان این سرزمین رسانده‌ایم.
پس اگر به دنبال خرید عمده شال و روسری در طرح‌های به روز و ترند شده هستید. اگر جنس و کیفیت شال برایتان اهمیت دارد. اگر زیبایی و آراستگی انتخاب شماست. پس با بودن در کنار ما، رویایتان را به حقیقت تبدیل کنید.

خرید عمده شال

روسری بهار  ۹۹

معمولا استفاده از جدیدترین، به روزترین و زیباترین مدل شال و روسری به مهمانی‌ها  مهم اختصاص دارد. با نزدیک شدن به سال جدید، تکاپو برای خرید لباس‌های نوروزی متناسب با رنگ سال زیاد می‌شود. بنابراین خرید شال و روسری بهار۹۹ یکی از اجناسی است که خانم‌ها با توجه به تنوع زیادی که در این میان وجود دارد، برای خرید آن دغدغه دارند. انتخاب شال یا روسری بهاری که با استایل شما هماهنگ شود و به دل بشیند کار ساده ای نیست، مدلی که علاوه بر زیبایی و به روز بودن، جنسی خوب داشته باشد. رنگِ شال را می‌توان با کیف، مانتو، کفش یا سایر اکسسوری‌ها سِت کرد و به همین خاطر به تنوعی بالا از طرح و رنگ در پارچه نیاز داریم.

همچنین باید در نظر داشت شال و روسری از جنس‌های متفاوتی هستند که هر کدام می‌تواند پاسخ گوی شرایط خاصی باشد، مثلا روسری‌های نخی و ساده مناسب استفاده ی روزانه هستند، روسری‌هایی که طرح‌های مدرن تری دارند، مخاطب‌های خاص به خود را جذب می‌کنند. طرح‌های سنتی و اسلیمی‌مانند طرح بته و جقه که بیانگر هنر ایرانی هستند نیز طرفداران زیادی دارند.

همراه با شما

آیا می‌دانید بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب به منظور خرید عمده شال و روسری  برای تامین کالکشن‌های زیبا و بی نظیر برای تمامی فصول و اعیاد و مناسبت‌ها چیست؟. خرید از تولید کننده ایی است که همه ی این نیاز‌ها را در نظر گرفته باشد . پوشش انواع این سلیقه‌ها به همراه خلاقیت و همچنین توجه به بسته بندی می‌تواند موجب تمایز کار مجموعه  hps با سایر رقبا باشد. اگر مشتریان شیک پوش و یا  سخت پسند دارید و به دنبال طرح‌های متفاوتی از شال و روسری هستید، مجموعه hps انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. هم اکنون ما در بزرگترین فروشگاه شال و روسری کشور منتظر شما هستیم.

اشتغال زایی و کارآفرینی

امروزه مسئله ی اشتغال به یکی از دغدغه‌های اصلی افراد تبدیل شده است. این کمپانی با هدف ایجاد کارآفرینی و اشتغال زایی، خرید عمده شال و روسری  با قیمتی مناسب را به شما پیشنهاد می‌کند. در همین راستا با ایجاد امکان خرید اینترنتی شال و روسری، هزینه ایاب  ذهاب، پارک ماشین، وقت و. . . را حذف می‌کند و محصول را به راحتی در اختیار خریدار قرار می‌دهد. این کار بدین منظور است که مشتری رضایت بیشتری از خرید خود داشته باشد و بتواند با سرمایه حتی اندک هم مشغول به کار شود.

خرید عمده شال

خلاقیت و نوآوری در چاپ پارچه

همان طور که می‌دانیم، خلاقیت و نوآوری در کار می‌تواند بسیار حایز اهمیت باشد. به خصوص در صنعت شال و روسری که رقابت میان محصولات داخلی و خارجی بسیار بالاست. به همن دلیل نواوری در طراحی و استفاده از مدل‌های به روز چاپ شال و روسری یکی از آیتم‌های مورد توجه تولیدکنندگان است. هم‌چنین استفاده از جنس‌های مرغوب در تولید شال و روسری یکی دیگر از آیتم‌های مورد توجه تولیدکنندگان باشد.

شرکت شال و روسری  “HPS” در همین راستا، با استفاده از پارچه‌های اعلا، پلی‌استر، ویسکوز، ابریشم و اکرلیک و همچنین به کارگیری به روزترین فناوری‌ها در خاورمیانه و ماشین‌های چاپ پارچه، رنگ ‌رزی، تکمیل، دوخت و بسته ‌بندی؛ فعالیت خود را گسترده کرده است. این مجموعه قصد دارد با ارایه بهترین محصول داخلی از لحاظ تنوع در طراحی، جنس و همچنین ارایه بسته بندی جذاب، در صنعت شال و روسری تحولی عظیم را ایجاد کند.

خرید اینترنتی شال و روسری

به نظر می‌رسد یکی از دغدغه‌های مشتریان برای  خرید عمده  شال و روسری، دسترسی به منبعی برای تامین کالای مورد نیازاست. خرید در اسرع وقت با صرف هزینه کمتر و بدون محدودیت زمانی از نکات قابل توجه  و مهم برای مشتریان محسوب می‌شود.

یکی از راه‌های خرید که  امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، خرید اینترنتی شال و روسری است. بر خلاف فروش آفلاین که مشتری تنها در زمان‌های باز بودن کسب و کار قادر به سفارش است، در خرید اینترنتی این محدودیت وجود ندارد. شما تنها با چند کلیک و صرف چند دقیقه می‌توانید بازار خود را پیدا کنید. همچنین طرح‌های متنوعی از جدید ترین شال و روسری ۹۹ را ببیند، مقایسه کنید و با اطمینان از قیمت و کیفیت محصولات آن را به سبد خرید خود اضافه کنید . در واقع  خرید اینترنتی بدون صرف زمان و هزینه‌های اضافی انجام خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی شال و روسری این است که هر گونه محدودیت جغرافیایی را از بین می‌برد. شما می‌توانید در هر کجای این سرزمین که هستید، شال و روسری عمده ارزان را  بدون نیاز به مراجعه حضوری، از ما خریداری کنید.

وبسایت شرکت HPS

به همین منظور، سایت شرکت شال و روسری  hps به منظور دسترسی آسان مشتری به محصول و خرید عمده شال و روسری راه اندازی شده است. خریدار می‌تواند با مراجعه به سایت  تمامی محصولات را در دسته بندی‌های متنوع مشاهده کند و بدون صرف هزینه ی اضافی بابت رفت و آمد، خرید خود را انجام دهد. همچنین می‌تواند از شرایط ویژه خرید عمده شال و روسری و تخفیف‌های فصلی اعلام شده در سایت خبردار شود و خرید مقرون به صرفه تری را انجام دهد.

در فروشگاه آنلاین hps می‌توانید در هر لحظه و ساعت از شبانه روز با ورود به سایت از به روزترین محصولات  شال و روسری ۹۹ دیدن نمایید و با اضافه کردن به سبد خرید و درمرحله بعد اقدام به تسویه، خرید اینترنتی خود را به راحتی انجام دهید.

خرید عمده شال

تمرکز بر پخش عمده شال و روسری

این مجموعه با تمرکز بر سفارش اینترنتی به صورت پخش عمده شال و روسری، مزایایی را برای خرید عمده در نظر گرفته است . بنابراین فروشندگان، مزون‌داران،‌هایپرها  و. . . . می‌توانند با استفاده از این مزیت در بازار رقابت یکه تاز باشند. همچنین می‌توانید به عنوان یکی از عوامل فروش در سطح کشور به فعالیت پرداخته و منحصرا ارائه کننده محصولات ما باشید . ارایه محصول با کیفیت با قیمت مناسب جهت جلب رضایت مشتری از اهداف بنیادین مجموعه hps  می‌باشد.

پس اگر خریدار عمده هستید و به دنبال راهی برای تحول و توسعه کار و حرفه ی خود می‌گردید  و می‌خواهید با کمترین سرمایه بیشترین سود را تجربه کنید تنها با مراجعه به سایت و ملاحظه ی طرح‌ها و مدل‌های متنوع با قیمت‌های بی نظیر از این فرصت استفاده کنید.

هدف مجموعه hps

تمام تلاش گروه متخصصین مجموعه‌ی HPS (طراحان گرافیک و مهندسین نساجی) درهم آمیختن هنر و تفکر ایرانی در عرصه‌ی بین‌المللی مد و بر پایه‌ی احترام به نیاز مردم می‌باشد، تا بتواند گامی بلند و اساسی را در صنعت شال و روسری و فرهنگ غنی ایران‌زمین بردارد. ازآن جایی که یکی از فاکتورهای جلب رضایت مشتری  برای خرید روسری و شال، کیفیت و مرغوبیت آن کالا است، این کمپانی‌  سعی دارد که امتحان خود در مرغوبیت، کیفیت، زیبایی، دوام و. . . را به بهترین نحو پس داده و ماندگار شود.

توجه به کیفیت در تولید شال و روسری از دغدغه‌های اصلی مجموعه ی hps محسوب می‌شود. دسترسی و خرید اینترنتی آسان، پخش عمده شال و روسری، ارایه  شال و روسری عمده ارزان به صورت عمده و در طرح و رنگ مختلف از جمله کارهای انجام گرفته در این مجموعه  بوده است. کیفیت در تولید و فروش عمده شال و روسری برای ما یک اتفاق نیست بلکه یک انتخاب است. شما هم می‌توانیم در این انتخاب شریک شوید.

ارتباط با ما

به منظور دسترسی آسان وآگاهی از جدید ترین طرح‌های روسری و شال، می‌توانید علاوه برمراجعه به سایت الکترونیکی hps، با عضویت در کانال تلگرام شال و روسری، علاوه بر آگاه شدن از محصولات جدید از مزیت‌های خرید عمده شال و روسری  و تخفیف‌های فصلی آگاه شده و خریدی مطلوب را انجام دهید. قیمت شال و روسری عمده در کانال تلگرام، زود به زود آپدیت می‌شود و در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. این راه ارتباطی می‌تواند پلی میان ما و خواسته‌های شما در دنیای رنگارنگ و متنوع شال و روسری باشد.

 

حتما می دانید که افراد بسیاری از شال و روسری برند برای جذاب کردن استایل خود و بیشتر دیده شدن، بهره می برند. در واقع می توان گفت که انطباق پذیرترین اکسسوری در دنیای فشن و مد، شال و روسری است که با طراحی خاص و آمیزه رنگ های زیبا، می تواند یک استایل ساده و بی روح را به استایلی جذاب و حرفه ای تبدیل کند.

می دانیم که خانم های مسلمان برای پوشش سر خود از شال و روسری استفاده می کنند. طراحی زیبا، ظرافت و کیفیت از مهمترین مواردی است که بانوان مسلمان از جمله بانوان زیبا روی ایرانی در هنگام خرید شال و روسری به آن توجه ویژه ای می کنند.

طرح، رنگ و مدل های روسری و شال به اندازه تخیل و هنر انسان گسترد متنوع است. انتخاب رنگ یا مدل شال و روسری یک انتخاب فردی است که افراد بسته به میل و سلیقه خود، آن را بر می گزینند. به طور کلی در دنیای مد، سر پوش ها به سه دسته ی شال، روسری و لچک تقسیم بندی می شوند که افراد با توجه به نیاز خود، یکی از این سه مورد را انتخاب می کنند. هر چند لازم است بگوییم استفاده از شال و روسری برند، به دلیل کیفیت و زیبایی منحصر به فرد، طرفداران بسیاری به نسبت سایر مدل ها دارد.

روسری

روسری یک سر پوش چهار گوش است که در اندازه های ۱۴۰*۱۴۰، ۱۲۰*۱۲۰، ۱۰۰*۱۰۰ و ۹۰*۹۰ و به سه رده  کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم و تولید می شود که از دو سر پوش دیگر، از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

شال و روسری برند HPS

شال

از متداول ترین سایز این نوع سرپوش می توان به سایز ۶۵*۲۰۰ اشاره کرد. این نوع سرپوش بیشتر انتخاب خانم هایی است که حجم زیادی از پارچه و رنگ را در استایل خود می پسندند. شال به دلیل حجم زیادی از پارچه ای که دارد، قابلیت استایل دهی جدید و خاص را برای مصرف کننده فراهم می آورد. به طور کلی شال قدرت مانور بیشتری نسبت به روسری، در استایل افراد ایجاد می کند که همین عاملی است تا بانوان جوان شال را در اولویت استایل خود قرار دهند.

شال و روسری برند HPS

لچک

این پوشش جزو کم کاربرد ترین سر پوش در دنیای مد است و ابعاد آن عاملی شده است تا در دسته اکسسوری مو قرار بگیرد تا اکسسوری سرپوش، مثل هدبند.

شال و روسری از موارد پوششی ای است که بانوان در طی روز به وفور آن را انتخاب می کنند و جزو اکسسوری های تاثیر گذار در استایل بانوان بوده که کیفیت آن از اهمیت زیادی برخوردار است. کیفیت طرح و رنگ جلوه خاصی به پوشش شما می دهد که این کیفیت مستلزم برندی خاص و توانمند است. در اینجا لازم است تا شما را با دسته ای از شال و روسری برند و با کیفیت آشنا سازیم. از جمله شال و روسری برند می توان به برند HPS اشاره کرد.

شال و روسری برند HPS

برند HPS یکی از موفق ترین برند های شال و روسری است که در زمینه طراحی شال و روسری های خاص با به کارگیری سبک های متفاوت و متعدد و تکنیک و ایده های الهام بخش در این زمینه، توانسته مدل و کالکشن های متفاوت و در عین حال جذاب، خاص و زیبایی را به بانوانی که حجاب را به عنوان پوشش خود برگزیده اند، ارائه کند.

شال و روسری برند HPS با طراحی خاص، مجموعه بی نظیری را برای خانم های مدرن به ارمغان آورده و فرصت این را به بانوان داده است تا با وجود حجاب کامل، به زیبایی تمام بدرخشند. این برند با ارائه شال و روسری های شیک و در عین حال راحت برای بانوان، در صدد آن است تا حضور قدرتمند زنان با حجاب در جامعه مدرن و در حال پیشرفت امروزی را پررنگ تر از قبل، جلوه دهد. جالب است بدانید شال و روسری برند HPS دارای تنوع بی نظیری در طرح و همچنین جنس پارچه دارد که در ادامه مفصل برای شما توضیح خواهیم داد.

جنس شال و روسری در برند HPS دارای تنوع زیادی همچون لمه، ساتن، نخی و ابریشم است.

شال و روسری برند جنس لمه

لمه یکی از جدید الورود ترین و به روز ترین جنس شال و روسری در بازار است که البته طرفداران زیادی را هم جذب خود کرده است. شال و روسری لمه به دلیل لختی و برقی که دارد، نمایه جذاب و چشم گیری را برای مصرف کننده رقم می زند و مناسب استفاده در انواع مجالس و مهمانی ها است.

شال و روسری برند ساتن

این دست از پارچه ی شال و روسری به دو دسته تقسیم می شوند:

 1. ساتن یک رو: فقط یک طرف آن براق است
 2. ساتن دو رو: دو طرف آن براق است و جزو شال و روسری های دو رو استفاده است.

ضخامت شال و روسری های ساتن نسبت به شال و روسری های ابریشم بیشتر است و به دلیل سر بودن آن و گاها اصطکاکی که ایجاد می کند، مورد مناسبی برای استفاده طولانی مدت نیست.

برند HPS که تنوع زیاد و چشمگیری در رنگ و طرح شال و روسری ساتن دارد، مناسب استفاده در مجالس رسمی و مهمانی ها است. این پارچه به دلیل براق بودن و شاینی که دارد، استایلی خاص و جذب کننده ای را به شما هدیه می دهد.

از دیگر دلایل محبوبیت شال و روسری ساتن نسبت به شال و روسری ابریشم می توان به ارزان تر بودن آن اشاره کرد که عاملی شده است بانوان بیشتر به سمت ساتن بروند تا شال و روسری ابریشم.

شال و روسری برند نخی

این دست از شال و روسری نسبت به سایر جنس ها، محبوب تر هستند؛ چرا که به دلیل طیف رنگی گسترده ای که دارند، قابلیت ست شدن با هر استایل و تیپی را دارا هستند و این عاملی است تا افراد شال و روسری نخی را نسبت به سایر ترجیح دهند. این شال و روسری به دلیل ظرافت در بافت و سبکی ای که دارد، بسیار خنک است و به دلیل خارج کردن حرارت از بدن، مناسب فصول گرم سال مثل تابستان است.

شال و روسری های نخی در سایز های مختلفی که قبلا به آن اشاره کردیم در برند HPS عرضه می گردند. شال و روسری های نخی به دلیل سبکی و چروک نشدن، جزو پر فروش ترین جنس در این صنف است.

این جنس به دلیل تنوع طرح و رنگی که دارند در فصل های دیگری چون بهار نیز مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این دست از پارچه قابلیت هماهنگی با هر نوع استایلی مثل اسپرت و مجلسی را دارد که همین عاملی است تا بتوان در تمامی فصول از آن استفاده کرد.

شال و روسری برند ابریشم

از لطیف ترین، مقاوم ترین، گرانترین و در عین حال پر طرفدار ترین نوع از شال و روسری، می توان به شال و روسری ابریشم اشاره کرد. این شال و روسری به دلیل تنوع طرح و رنگ، مناسب استفاده در انواع مجالس و مهمانی ها است و به راحتی قابلیت ست شدن با هر استایلی را دارد.

این دست از پارچه به دلیل لطافتی که دارد، روی سر، سر است و برا ثابت نگه داشتن آن از فیکسر و یا گیره های مخصوص استفاده می کنند. شال و روسری های برند HPS به دلیل ظرافتی که دارند، دور دست دوز هستند و این خود عاملی است تا این دست از سرپوش را نسبت به سایر، گرانتر کند. برند  HPS امکان این را فراهم آورده است تا با چاپ طرح های متفاوت و خیره کننده، نیاز بانوان با حجاب خوش پوش و مدرن را فراهم سازد.

شال و روسری برند HPS  دارای تنوع زیادی است که قادر است نیاز بانوان با هر سبک و سلیقه ای را بر طرف سازد. در ادامه با چند طرح پرطرفدار این برند آشنا خواهیم شد.

شال و روسری برند با طرح حیوانات

شال و روسری برند HPS  این طرح را با مدل های مختلف و اکثرا روی پارچه حریر با کیفیت بالایی، چاپ می کند. شال و روسری با طرح حیوانات که امروزه در دنیای مد، پر فروش است، بسیار جذاب و خیره کننده بوده و انتخاب بسیار مناسبی برای نوجوانان و بانوان خوش پوش است.

شال و روسری برند با طرح پلیسه

زیبایی و خاص بودن این دست از شال و روسری غیر قابل انکار است و از امروزی ترین سر پوش در دنیای فشن و مد حجاب است. شال و روسری های پلیسه در جنس های مختلفی همچون مخمل، ساتن و حریر عرضه می شود که دارای دو مدل “ساده” و “طرح دار” در بازار است.

شال و روسری برند با طرح گلدوزی

عمدتا شال و روسری های گلدوزی شده نتیجه خلاقیت، ذوق و هنر اند که کار دست هستند و این خود عاملی است تا نسبت به سایر شال و روسری ها، قسمت بالاتری داشت باشند. شال و روسری های دست دوز به دلیل تنوع بالای رنگی که در کار دارند، با هر لباس و رنگی به راحتی ست می شوند و استایلی خانمانه  خاصی را به شما هدیه می دهد.

شال و روسری برند با طرح توپ توپی

یکی از قدیمی ترین و در عین حال جذاب ترین مدل شال و روسری، می توان از شال و روسری توپ توپی یاد کرد. این طرح از سر پوش از قدیم الایام تا کنون مورد استقبال قرار گرفته است که با مدل های متفاوت تری در دسترس قرار  دارد. اگر تیپی ساده دارید و خواهان یک تغییر چشم گیر هستید، از شال و روسری های توپ توپی برند همراه با اکسسوری کیف و کفش توپ توپی استفاده کنید تا استایلتان خیره کننده تر از قبل شود.

شال و روسری برند HPS

شال و روسری برند با طرح سنتی

نیاز به گفتن نیست که این طرح از چه جذابیت طرح و رنگی برخوردار است و چه جایگاه ویژه ای در بازار فروش شال و روسری دارد و این خود عاملی است تا رقابتی در تولید این دست از شال و روسری به جریان بیافتد.

شال و روسری های طرح سنتی به چندین دسته تقسیم بندی می شوند:

۱٫    شال و روسری های طرح سنتی محلی: این دست از سر پوش سنتی که طرح آن بافته شده است، طرح آن مطابق با هر بوم و محله ای است. بدین صورت که سرپوش های سنتی شمال کشور با طرح های گل و پروانه بافته شده و سر پوش های غرب کشور با طرح های ایلی و حیوانی تزیین و بافته شده است.

۲٫    شال و روسری های طرح سنتی چاپی: این طرح از شال و روسری های سنتی که چاپی هستند، طرح هایی همانند ترمه، طرح های معماری و بته جقه را روی شال و روسری هایی با جنس نخی و حریر با روش و متد های مختلفی چاپ می کنند؛ که البته این سبک بیشتر از سایر در دسترس بانوان قرار دارد.

۳٫    شال و روسری های سنتی با نقاشی: این مدل از سرپوش های سنتی که از ظرافت و زیبایی غیر قابل انکاری برخوردار است، به جای چاپ، بر روی پارچه کشیده می شوند که مستلزم دقت و زمانی زیاد است تا نتیجه کار مطلوب و قابل قبول شود و یه طبع این کار نسبت به سایر شال و روسری های سنتی، قیمتی بالاتر دارد.

در پایان

شال و روسری که جزو پوشش اصلی بانوان مسلمان از جمله ایرانی است، دارای طرح و جنس های متفاوتی است که افراد بسته به سلیقه و بودجه خود، آن را انتخاب می کنند؛ اما چیزی که حائز اهمیت است این است که بایستی از جنس های با کیفیت با طرح و رنگ های خاص استفاده کنیم تا بتوانیم استایلی لاکچری ای به خود ببخشیم.

برند HPS این امکان را فراهم آورده تا با قیمتی پایین، به بالاترین حد کیفیت در زمینه شال و روسری دست پیدا کنیم.

شال و روسری عمده ارزان

شال و روسری عمده ارزان یکی از مواردی است که اکثر خانم های شیک پوش به دنبالش هستند، چراکه برای داشتن تیپی جذاب و مناسب نیاز است تا با توجه به لباس های مختلف و رنگ و طرح آنها روسری یا شالی داشته باشید. شال و روسری عمده ارزان این امکان را برای تمام خانم ها فراهم می کند تا هر طرح و رنگی را با قیمت ارزان تهیه نماید.

ممکن است بعضی از خانم های سخت پسند اینگونه بیاندیشند که شال و روسری عمده ارزان کیفیت یا طرح هایی را که در مغازه های گران قیمت وجود داشته، ندارد ولی با دیدن طرح ها و کیفیت شال و روسری ها خودتان متوجه خواهید شد که هیچ تفاوتی با مغازه های لوکس و گران قیمت به جز قیمت ندارد.

شال و روسری های عمده ارزان در طرح، رنگ و جنس های مختلفی عرضه می شوند. هریک از این طرح ها و رنگ ها متناسب با تیپ و لباس و سلیقه هر فرد ست می شود و همچنین جنس شال و روسری بسته به فصل سال و مناسبت ها مانند مجلسی یا غیره انتخاب خواهد شد. در ادامه درباره جنس و طرح های مختلف شال و روسری ارزان توضیح خواهیم داد تا شما بتوانید با اطمینان خاطر خرید کنید.

شال و روسری عمده ارزان

انواع جنس های شال و روسری عمده ارزان

شال و روسری عمده ارزان در جنس های مختلفی عرضه می شود که هر یک را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

 • شال و روسری نخی

شال و روسری عمده ارزان با جنس نخی را حتما در اکثر فروشگاه ها دیده اید. این شال و روسری ها به علت جنس سبکی که دارند، بسیار خنک هستند و بیشتر در فصل های گرم سال مانند تابستان مورد استفاه قرار می گیرد. همچنین این شال و روسری ها به دلیل طیف رنگی متنوعی که دارند و قابلیت ست شدن با اکثر لباس ها، توانسته اند طرفداران زیادی  را جذب کند.

شال و روسری نخی در سایزهای مختلفی عرضه می شود که مخصوصا شال های نخی بزرگ به دلیل راحت و سبک بودن، جزو پر فروش ترین اجناس به شمار می رود. همچنین شال و روسری های نخی چروک نمی شوند و در صورت چروک شدن تنها در قسمت گره این اتفاق می افتد که با یک اتو ساده به سرعت از بین می رود.

روسری های نخی به دلیل طرح های متنوعی که دارند حتی در فصل های دیگر سال همچون بهار استفاده می شوند. همچنین به دلیل طرح و اندازه های مخلتفی که دارند، می توانند به راحتی با لباس های متفاوت از جمله تیپ های اسپرت و مجلسی ست شوند و به سبب همین مورد است که می تواند در تمام طول سال مورد استفاد قرار بگیرد.

 • شال و روسری عمده ارزانشال و روسری پشمی

شال و روسری عمده ارزان پشمی در فصل های پاییز و مخصوصا زمستان مورد استفاده قرار می گیرد. این شال و روسری ها به دلیل الیاف پنبه ای که دارند، می توانند گرما را در خود نگهدارند. همچنین طرح ها و رنگ های مختلف آن این امکان را برای هر خانم خوشتیپی فراهم می کند تا متناسب با لباس های زمستانیشان یک تیپ شیک و مناسب داشته باشد.

در اکثر ارگان های دولتی مانند دانشگاه ها و ادارات دولتی کارمندان خانم ملزم به پوشیدن مقنعه هستند. استفاده از شال و روسری های پشمی برای این خانم ها نیز امکان پذیر است چراکه می توانند یک شال و روسری ساده را از روی مقنعه سرشان کنند که بسیار هم زیبا بوده و در برابر سرما از آن ها نیز محافظت می کند.

شال و روسری عمده ارزان پشمی به ندرت چروک می شود و در صورت چروک شدن، بهتر است یک پارچه نخی بر روی آن قرار دهید و سپس اتو بزنید و از تماس مستقیم اتو با شال و روسری پشمی بپرهیزید. برای شستشوی آن نیز بهتر است از آب سرد استفاده کنید.

 • شال و روسری ساتن

شال و روسری عمده ارزان ساتن، براق بوده و در بیشتر موارد پشت آن مات است ولی شال و روسری های ساتنی که دو طرف آن براق باشد نیز وجود دارد. ضخامت شال و روسری های ساتن از جنس ابریشمی آن بیشتر است و معمولا برای استفاده در طولانی مدت توصیه نمی شود چراکه به علت ایجاد اصطکاک و تولید صدا ممکن است شما را در زمان های طولانی اذیت کند.

از شال و روسری های ساتن در طرح و رنگ های مختلف بیشتر برای مناسبت های مجلسی یا مهمانی ها استفاده می شود. به دلیل براق بودن جذابیت خاصی داشته و می تواند تیپتان را زیبا کند. از دیگر مواردی که لازم است به آن اشاره کنیم، ارزان تر بودن قیمت شال و روسری ساتن نسبت به جنس ابریشمی است که از جمله دلایلی محسوب می شود که فروش این جنس از شال و روسری را بیشتر کرده است.

 • شال و روسری لمه

شال و روسری عمده ارزان لمه یکی از جدیدترین جنس های موجود در بازار بوده که به تازگی توانسته در حوزه شال و روسری نیز وارد شود. این جنس از شال و روسری به دلیل براق بودن و لختی که دارد، نمایه ویژه و جذابی را رقم می زند و برای انواع مهمانی ها و مجالس مورد استفاده قرار می گیرد.

 • شال و روسری ابریشم

شال و روسری عمده ارزان ابریشمی یکی از پرطرفدارترین، مقاوم ترین، لطیف ترین و گران ترین نوع شال و روسری بوده که اکثر خانم ها علاقه زیادی به آن دارند. همچنین این شال و روسری ها در مجالس و مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل طرح و رنگ های مختلفی که در شال و روسری های ابریشمی وجود دارد، به راحتی می تواند با انواع تیپ ها ست شود.

همانطور که از اسم این جنس شال و روسری مشخص است، ابریشم بسیار نرم و لطیف بوده و در مواردی ممکن است سر بوده و از سرتان بیافتد که اگر اذیتتان می کند می توانید از گیره های روسری برای فیکس کردن آن استفاده کنید. اکثر کارهای شال و روسری ابریشمی به علت لطافتی که دارند، دور دست دوز هستند و این یکی از دلایلی به حساب می آید که قیمتش نسبت به دیگر انواع جنس های شال و روسری بیشتر است.

یکی دیپر از مواردی را که باید در شال و روسری های ابریشمی به آن توجه کنید، نحوه نگهداری آن است که باید از آویزهای شال و روسری استفاده نمایید و به هیچ وجه شال و روسری های عمده ارزان ابریشمی را تا نکنید. چراکه در صورت تا کردن باعث ایجاد خطوطی بر روی آن می شوید که این خطوط به سختی با اتو کردن از بین می روند، پس بهتر است از ابتدا در نگهداری آن دقت نمایید.

امروزه با چاپ انواع طرح های مختلف بر روی شال و روسری عمده ارزان ابریشمی توانسته اند تمام مدل هایی را که یک خانم شیک پوش به آن نیاز دارند، فراهم کنند تا شما خانم ها بتوانید بدون دقدقه و نگرانی در مهمانی ها و مجالس با ظاهری آراسته حضور یابید.

شال و روسری عمده ارزان

انواع طرح های شال و روسری عمده ارزان

طرح های شال و روسری عمده ارزان بسیار زیاد بوده و ما در اینجا می خواهیم به چند مورد از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین ها اشاره کنیم که عبارتند از:

 • شال و روسری طرح سنتی

شال و روسری های طرح سنتی از مواردی است که توانسته طرفداران زیادی را میان بانوان جوان جذب کند. همچنین این شال و روسری های طرح سنتی به دلیل ست شدن با کیف و کفش های هم طرح خودشان، توانسته اند یک ست پرطرفدار را خلق کنند. طرح های سنتی در انواع مختلف و همینطور در رنگ های متفاوتی وجود دارند که خودش نیز به انواع طرح های دیگر تقسیم می شود.

 • شال و روسری طرح حیوانات

شال و روسری ارزان عمده با طرح حیوانات در اکثر مواقع حیوانات کارتونی است و برای آن بیشتر از پارچه های حریر استفاده می کنند. این شال و روسری ها به دلیل تنوع رنگ ها و وضوحی که در زمینه آنها وجود دارد، بسیار جذاب بوده و از جمله دلایلی است که خانم های خوشتیپ از آنها استفاده می کنند. در بیشتر مواقع این طرح های شال و روسری را در تیپ های اسپرت مورد استفاده قرار می دهند.

 • شال و روسری طرح پلیسه

پارچه های پلیسه در جنس های مختلف مانند ساتن، حریر و مخمل تولید می شوند که از جمله شال و روسری های طرح جدیدی بوده که توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند. همچنین شال و روسری های عمده ارزان با طرح پلیسه در دو نوع ساده و طرحدار وجود دارد که می تواند یک تیپ زیبا و راحت را رقم بزند.

اگر شما هم به دنبال یک تیپ جدید و تازه هستید و نمی دانید که چگونه این کار را بکنید، توصیه من به شما استفاده از شال و روسری های با طرح پلیسه است چراکه شال و روسری ها در تیپ خانم ها بیشتر دیده می شود و همچنین به علت جدید بودن این طرح بسیار جذاب و پرطرفدار است.

 • شال و روسری های با طرح توپ توپی

شال و روسری عمده ارزان با طرح توپ توپی یکی از طرح های قدیمی پرطرفدار بوده ولی با نوع و مدل جدید نیز ظاهر شده است. اگر بقیه تیپتان مانند مانتو شما ساده بوده، استفاده از این شال و روسری ها می تواند تیپتان را از سادگی دربیاورد. همچنین استفاده از این شال و روسری ها همراه با کفش ست آنها یکی از مواردی است که می تواند تیپتان را جذاب تر بکند.

 • شال و روسری عمده ارزانشال و روسری های با طرح گلدوزی

از دیگر طرح های شال و روسری عمده ارزان می توان به شال و روسری های با طرح گلدوزی اشاره کرد. این طرح ها دست دوز هستند و نتیجه خلاقیت و زحمت افراد زیادی بوده و به همین دلیل قیمتشان در مواردی از دیگر شال و روسری ها گران تر است. به دلیل وجود رنگ های شاد در این طرح می توانید آنها را با انواع تیپ ها ست کنید مثلا با یک بلوز دامن هم رنگ خودش بپوشید و از داشتن تیپی جذاب و شیک لذت ببرید.

 • شال و روسری با طرح جغدی یا گربه ای

یکی دیگر از جدیدترین طرح ها، شال و روسری با طرح جغدی یا گربه ای است. اگر به دنبال یک روسری شلوغ و رنگی رنگی هستید، شال و روسری های با طرح جغدی یا گربه ای می تواند یکی از بهترین انتخاب هایتان باشد.

طرح های جغدی یا گربه ای به دلیل منحصر به فرد بودن می تواند تیپی زیبا و اسپرت در عین حال رنگی را برایتان فراهم کند. اگر شما هم از شال و روسری های تک رنگ و ساده خسته شد اید، می توانید از این طرح های شال و روسری استفاده کنید.

شال و روسری عمده ارزان

سخن آخر

انواع طرح ها و جنس های مختلف شال و روسری عمده ارزان را بیان کردیم تا شما بتوانید هنگام خرید بهترین طرح ها را متناسب با خودتان انتخاب کنید. توجه به مناسبت و فصل ها از جمله مواردی است که باید هنگام تهیه شال و روسری در نظر بگیرید. داشتن یک کمد شال و روسری از انواع طرح ها و رنگ ها برای هر خانم شیک پوشی ضروری است پس اگر می خواهید که هزینه زیادی نکنید، بهتر است از شال و روسری عمده ارزان خرید کنید.

شاید لازم نباشد بگویم یک شال یا روسری مناسب و شیک، علاوه بر جنبه پوششی که دارد، تا چه اندازه می­تواند در زیبایی یک خانم تاثیرگذار باشد. احتمالا به همین دلیل است که خانم­ها برای خرید شال یا روسری حساسیت­های بسیاری به خرج می­دهند و ساعت­ها زمان خود را صرف بهترین انتخاب می­کنند. همین امر خرید و فروش عمده شال و روسری را پر اهمیت می سازد.

باید بگوییم اهمیت روسری و شال برای خانم­ها سبب شده بازار این محصول حسابی داغ شود و فروش عمده شال و روسری و همچنین تک فروشی این محصول، فضای رقابتی بسیاری ایجاد کند.

معمولا در چنین شرایطی که به قول معروف می‌گویند “دست زیاد است”، فروشنده اگر بخواهد زنده بماند و به فعالیت خود ادامه دهد، باید بیشتر از همیشه برای فروش عمده خود دقت کند و به نکاتی مثل کیفیت، مدل، جنس، مد روز و… توجه نماید تا از این قافله جا نماند.

در این مقاله سعی شده تا با اشاره به برخی از نکات مهم و کلیدی به فروشنده‌ها کمک کنیم تا در فروش عمده شال و روسری موفق عمل کنند.

فروش عمده شال و روسری متناسب با مد روز

برای انتخاب اولیه و در نهایت فروش عمده شال و روسری علاوه بر اینکه باید به جنس و نوع طرح آن دقت شود، باید به اینکه چه مدل و چه رنگی مد شده است نیز توجه گردد. بهتر است برای انتخاب شال و روسری که می‌خواهید بفروشید، اول از همه به مد توجه کنید و بر اساس مد روز، خرید‌های خود را انتخاب نمایید. در واقع باید تاکید کنیم این روز‌ها دیگر مد فقط برای اول سال و نوروز نیست.

شما اگر می‌خواهید یک فروشنده خوب و پر از مشتری در این حوزه باقی بمانید، باید از فضای مجازی کمک بگیرید و مدام سلیقه مردم را برای استفاده از شال و روسری رصد کنید. گاهی در یک زمان مدل­های سنتی مد می‌شود، گاهی طرح‌های چاپی و گاهی کارهای دست دوزی و… . پس بهتر است بعد از اینکه سلیقه بازار را فهمیدید، به نکات دیگر توجه کنید که در ادامه این مقاله به چند مورد آن نیز اشاره می‌کنیم.

فروش شال و روسری عمده

توجه به جنس شال و روسری‌

مثل هر چیز دیگری که کیفیت و جنس آن برایمان مهم است و حاضریم پول بیشتری پرداخت کنیم تا یک جنس مرغوب به دستمان برسد، برای فروش عمده شال و روسری هم باید به جنس پارچه آن‌ها توجه کنید. روسری و شال‌ها با جنس‌های مختلف مثل؛ ابریشم، نخی، حریر، ساتن، پشمی و… تولید می‌شود. هرکدام برای مناسبت‌های گوناگون و برای هرکدام از فصل‌های سال مختلف است. در واقع توجه به این امر می­تواند سبب شود روند فروش عمده شال و روسری برای شما به بهترین شکل پیش برود.

نخی

 اسم نخی که به گوشمان می‌رسد خود به خود به یاد فصل گرما و تابستان می‌افتیم. چون در این فصل دنبال لباس، مانتو، شال، روسری و حتی کیف‌هایی با جنس نخی و خنک می‌‌گردیم.

پارچه‌های نخی چون جنسی نازک و لطیف دارند، هوا را به راحتی از خودشان عبور می‌دهند و همین باعث می‌شود نه تنها این جنس به خودی خود باعث گرما نشود، بلکه باعث عبور هوا و در نهایت ایجاد خنکی شود. پس شال و روسری نخی که از پارچه‌های پنبه‌ای تولید می‌شوند، بهترین انتخاب برای فصل بهار و تابستان است. پس توجه به این جنس در فصول گرم سال می­تواند مشتریان بیشتری برای شما به همراه داشته باشد.

­ابریشم

فروش عمده شال و روسری با جنس ابریشم را هرگز فراموش نکنید چون پارچه ابریشم جزوه پارچه‌های گران قیمت است و همانطور که خودتان هم قطعا تجربه‌اش را دارید، وقتی فروشنده‌ای می‌گوید این لباس یا  روسری ابریشمی است، منتظرید تا بعدش با یک قیمت متفاوت‌تری نسبت به دیگر جنس‌ها مواجه شوید.

جنس این پارچه برای همه فصل‌ها مناسب و اصولا برای مجالس رسمی و مهمانی استفاده می‌شود. پس اگر شما، همه مدل جنس برای فروش دارید، این مدل را فراموش نکنید. فکر نکنید برای این جنس‌ها حتما باید مشتری خاص داشته باشید زیرا هر خانمی حداقل یک بار هم که شده برای خرید این چنینی اقدام می‌کند.

حریر

جنس حریر هم مثل جنس نخی به خاطر خنک و سبک بودنش مناسب فصل گرما است. اما تفاوتی که بین این دو جنس وجود دارد، این است که برای استفاده‌های هر روزه و دم دستی حریر اصلا انتخاب خوبی نیست چون مدام از روی سر، سُر می‌خورد. شال و روسری حریر هم می‌تواند مثل ابریشم یک انتخاب خوب برای مراسم‌های مهمانی باشد. فقط باید در انتخاب طرح و رنگ آن دقت کنید تا کسانی که می­خواهند از شما به صورت عمده خرید کنند را راضی کند.

ساتن

 از پارچه ساتن بیشتر برای روسری استفاده می‌شود و مخاطبان زیادی دارد. پس برای فروش عمده شال و روسری با جنس ساتن یک لحظه هم تعلل نکنید. احتمالا الان هم مدل‌های مختلف آن جلوی چشمتان آمده است. اما خب نمی‌توان گفت که فقط برای روسری استفاده می‌شود.

این پارچه برای همه فصل‌های سال مناسب است. چون جنس آن لیز است و روی سر، سر می‌خورد و باید حتما آن را گره زد یا با سنجاق بست. این روسری‌‌ها برای مجالس مهمانی مناسب است پس برای کسانی که نمی‌خواهند در حد ابریشم هزینه کنند، می‌تواند جایگزین خوبی باشد.

 طرح‌های شال و روسری

گزینه بعدی که باید برای فروش عمده شال و روسری به آن توجه کرد، طرح‌های مختلف موجود در بازار است. برای انتخاب طرح شال و روسری باید به سلیقه روز توجه کنید. اینکه در حال حاضر از چه طرح‌هایی بیشتر استقبال می‌شود و چه طرح‌هایی پرفروش هستند.

حتی در حالت بعدی می‌توانید خودتان یک طرح جدید خلق کنید و با یک بازاریابی خوب آن را در دسته پرفروش‌ ترین محصولات قرار دهید.

فروش عمده شال و روسری

فروش عمده شال و روسری مدرن

این دست بیشتر برای خانم‌های جوان است و خانم‌های مسن کمتر به سراغ آنها می‌روند. شال و روسری‌های مدرن با رنگ‌های شاد، ترکیب رنگ‌های متنوع، طرح‌های مختلف مثل چهارخانه، آبرنگی، کلاژ شده، طرح‌های حیوانی، شعر و جملات نوشته شده و… دیده می‌شود. برای فروش عمده شال و روسری این مدل‌ها را از قلم نیندازید که به خاطر مخاطب‌های زیادی که دارد، ضرر می‌کنید.

شال و روسری تک رنگ

هر جنسی چه روسری باشد، چه کیف و کفش، لباس مجلسی، شلوار و… همیشه طرح‌های ساده آن به قول معروف مشتری خودش را داشته و هیچ وقت مد روی آن تاثیر نمی‌گذارد. طرح‌های ساده یا تک رنگ برای سن خاصی هم نیست و مشتری آن ممکن است در هر رده سنی باشد.

اتفاقا خیلی از مردم اعتقاد دارند شیک بودن در همین ساده و تک رنگی است و برای مثال انتخاب شال و روسری تک رنگ انتخاب هوشمندانه‌ای است چون ست کردنش راحت تر بوده و همه جا می‌شود آن را سر کرد.

شال و روسری سنتی

خب به نظر می‌آید با وجود بازاری که برای جنس‌های سنتی وجود دارد، جای هیچ بحث کردن و دست روی دست گذاشتن را برای فروش عمده شال و روسری سنتی باقی نذاشته است. اما توجه کنید که همانطور که بازار و استقبال از شال و روسری‌های سنتی داغ است، در بازار فروش آن هم رقابت بسیار بالاست و اگر شما میانگین سلیقه مشتری‌های خود را ندانید، از قافله جا مانده‌اید. در واقع برای تولید، تهیه و در نهایت فروش عمده شال و روسری سنتی باید بدانید که آنها چند دسته هستند.

بعضی‌هایشان برای شهرهای خاص هستند. مثل شال‌های آینه کاری یا سوزن دوزی شده، یا روسری‌های که گل‌های مختلف دارد و به روسری‌های ترکمنی معروف است. بعضی دیگر آن‌ها چاپی هستند و طرح‌های ستنی مثل طرح‌های بته‌جقه، ترمه یا طرح معماری‌های قدیمی ایرانی روی آن چاپ شده است.

بعضی دیگر هم همین طرح‌های سنتی به جای چاپ، نقاشی می‌شود که به خاطر اینکه نقاشی روی پارچه هنر دست است و نیاز به زمان و دقت دارد تا نتیجه کار قابل قبول شود، طبیعتا قیمتی بیشتر از چاپ‌های معمولی دارد.

قواره‌های شال و روسری

مسئله‌ای که همیشه برای خرید شال و روسری وجود دارد، اندازه یا همان قواره آنهاست. که قواره آن بزرگ باشد یا کوچک، بلند باشد یا کوتاه. بعضی اوقات مشتری می­خواهد با کت و دامن یا کت و شلوار بپوشد که نباید خیلی بزرگ باشد و لباس را بپوشاند و دیده نشود یا در بعضی موارد می‌خواهد تیپ اسپرت بزند که باید اتفاقا شال باید بلند باشد.

پس انتخاب اندازه، کاملا به تیپ و حتی نوع پوششی که مشتری می‌خواهد داشته باشد، بستگی دارد. برای انتخاب قواره بزرگ علاوه بر تیپ باید به فصل سال هم دقت کرد. زیرا در فصل گرما روسری با قواره بزرگ هم دست و پا گیر است و باعث کلافگی می‌شود و هم خودش عامل گرمای بیشتری می‌شود.

اما فارغ از همه این بحث‌ها خوب است بدانید که قواره استاندارد برای روسری ۹۰ سانتی متر است و برای شال ۷۰ سانتی متر عرض در ۱۸۰ سانتی متر طول است. اما در نهایت باید بگوییم که موضوع قواره مثل بقیه چیز‌ها یک چیز کاملا سلیقه‌ای است و باید خودتان با آزمون و خطا به بهترین انتخاب برسید.

فروش عمده شال و روسری

خرید به طور مستقیم از تولید کننده

برای فروش عمده شال و روسری بهترین کار وصل شدن به یک تولید کننده است. در کل خرید کردن به صورت عمده‌ای برای فروشنده‌ها یک امر طبیعی است. چون در این صورت عمده فروش سود فروش خود را کمتر می‌کند تا فروش بیشتری داشته باشد و در این صورت برای کسی که می‌خواهد به اصلاح تک فروشی کند، صرف می‌کند.

اما در این میان اگر آدم با حوصله‌ای هستید و از گشتن و پرس و‌جو کردن خیلی سریع حوصله‌تان سر نمی‌رود، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ تولید کنندگان شال و روسری بروید. رسیدن شما به یک تولید کننده، شاید کار سختی باشد ولی مزیت‌های متنوعی دارد که در نهایت سختی مسیر را برایتان شیرین می‌کند. در این صورت شما به دریایی از شال و روسری وصل می‌شوید که می‌توانید از بین طرح‌های مختلف خرید کنید.

همچنین می‌توانید جنس مورد نظر خود را با رنگ بندی متنوع بگیرید و از همه مهم‌تر این است که خرید کردن از یک تولید کننده باعث می‌شود شما هزینه کم‌تری بپردازید. زیرا شما در این صورت واسطه‌ها را حذف کرده‌اید و حذف واسطه‌ها یعنی حذف پول‌های اضافی. یکی دیگر از مزیت‌های رسیدن به یک تولید کننده این است که اگر خودتان اهل طرح و ایده دادن باشید، می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و پیشنهاد طرح خود را به تولید کننده بدهید.

توجه به نوع عکس و چیدمان برای فروش عمده شال و روسری

برای یک فروشنده خوب بودن باید به خیلی از نکات توجه کرده و صرفا عمده خرید کردن و جنس برای فروش داشتن کفایت نمی‌کند. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کرد نوع چیدمان مغازه است. البته این چیدمان بستگی به نوع فروش شما دارد.

اگر شما فروش عمده شال و روسری در یک مغازه دارید، پس نوع چیدمان شال و روسری و در کل دکوراسیون مغازه خیلی مهم است زیرا چیدمان باعث ورود مشتری به مغازه شما می‌شود فارغ از اینکه مشتری چیزی لازم داشته باشد یا نه یا اصلا قصد خرید داشته باشد یا نه.

اما اگر در فضای مجازی فروشندگی می‌کنید، دکوراسیون مغازه شما به گرفتن عکس‌های جذاب تبدیل می‌شود. یعنی باید برای جذب مشتری و برای اینکه فروش خوبی داشته باشید، به نوع عکس‌ها توجه کنید. طرح جنس شما باید کامل در عکس مشخص باشد.

از چند جهت عکسبرداری کنید. رنگ آن مشخص باشد و عکس نورخوردگی نداشته باشد. همچین استفاده از بک‌گراند‌های زیبا و چشم‌گیر و حتی استفاده از مدل برای بهتر دیده شدن جنس به نتیجه کار شما کمک می‌کند.

حراجی‌های واقعی برگزار کنید

بعد از فروش عمده شال و روسری قطعا باز هم برخی از جنس‌هایتان باقی می‌ماند. بهترین راه برای فروش جنس‌های باقی مانده، حراج گذاشتن است. اصولا حراج گذاشتن یکی از راه‌هایی است که باعث جذب مخاطب می‌شود.

اما باید حراجی واقعی برگزار کنید. حراج واقعی مشتری‌ها را به صورت ثابت برای شما نگه می‌دارد. بعضی‌ها موقع حراج قیمت اصلی را بیشتر می‌زنند و با حراج در نهایت همان قیمت قبل از تخفیف برای فروشنده در می‌آید. شاید به عنوان فروشنده خیال کنید مشتری متوجه این موضوع نمی‌شود اما اگر حتی یک نفر این موضوع را بفهمد، همین باعث شکست شما خواهد شد.