2133990999 98+ info@hpsco.net
فروش فوق العاده HPS شروع شد! بریم محصولات جدید رو ببینیم

سبد خرید کوچک

با شما همراه هستیم تا باز هم در مورد دنیای رنگارنگ شال و روسری با هم صحبت کنیم. اگر فروشنده هستید حتما با خرید شال و روسری عمده با تنوع بالایی از این محصولات رو­­­ به­ رو خواهید شد. شال و روسری بهار ۹۸ در طرح و سایز­ های متنوع در بازار وجود دارد.این تنوع باعث می­شود بانوان بتوانند متناسب با استایل­شان روسری و شال بهار ۹۸ خود را به راحتی پیدا کنند. تفاوت در قواره و جنس شال و روسری عمده  باعث کاربرد­ های متنوع آن شده است. از جمله این موارد می­توان به استفاده از شال و روسری بهار ۹۸ به عنوان توربان و هدبند نام­برد.

توربان درواقع نوعی متفاوت از بستن شال و روسری مجلسی است که در دنیای مد جایگاهی خاص پیدا کرده است. استفاده از توربان نه تنها در ایران بلکه  امروزه در کشور  های غربی و فشن­ شو ها نیز بسیار دیده می­شود.

در ادامه با توجه به انواع مدل روسری و شال به تعریف انواع توربان و کاربرد­ های آنان خواهیم پرداخت. اگر مشتاق در ادامه با ما همراه باشید.

یک سوال از خریدار شال و روسری عمده : توربان چیست؟

توربان نوعی سربند است که از کشور­ های مصری و آفریقایی به دنیای مد پا گذاشته است. در واقع می­توان گفت استفاده از توربان قدمتی بسیار طولانی دارد. زنان در کشور نیجریه از توربان برای اهداف مذهبی و سنتی خود استفاده می­کردند.

جالب است که استفاده از این اکسسوری محدود به آن دوران نشده است. این روش با یک نگرش جدید به تغییرات مد و استایل در چند سال اخیر متوجه قرار گرفته است.امروزه استفاده از توربان به یک پدیده جدید در استایل خانم­ ها تبدیل شده است.

در واقع توربان به عنوان یک ترند در دنیای شال و روسری شناخته می­شود. توربان یک نوع هدبند است که به جای روسری مورد استفاده قرار می­گیرد. اما در این مدل روسری قسمت گوش و گردن پوشیده نمی­ماند.شما می­توانید توربان را همراه با شال و روسری بهار ۹۸ خود نیز استفاده کنید.در این روش توربان را می­توانید زیر شال ۹۸  و روسری­ های طرح­دار و رنگی خود به کار ببرید. با این روش ساده خیلی شیک و زیبا بنظر می­رسید.

اگر از توربان در مهمانی­ های رسمی استفاده می­کنید بهتر است رنگ آن را همرنگ با شال ۹۸ خود انتخاب کنید. این کار باعث می­شود توربان شما توی ذوق نزند. همچنین استفاده از یک شال ۹۸ ساده موجب می­شود توربان شما خودش را بیشتر نشان دهد .

شال و روسری عمده

در دنیای امروز، توربان همچنین بخشی از استایل کت واک­ های مانکن­ هایی است که پوشش اسلامی بر تن دارند. این فشن­ شو ها با مولفه­ های مذهبی به معرفی برند های گوناگون در صنعت پوشاک در فشن می­پردازند. توربان یک اکسسوری ویژه و خاص برای تمام فصول سال است. این استایل می­تواند یکی از بهترین انتخاب­ ها برای خانم­ هایی باشد که دوست دارند متفاوت دیده شوند.

توربان­ ها انواع مختلف دارند. می­توانید آن­ ها را خریداری کنید. اما راه حل به صرفه ­تری نیز وجود دارد. شما می­توانید با یادگیری بستن توربان با شال و روسری بهار ۹۸ خود در هزینه‌­ ها صرفه‌جویی کنید.

آموزش بستن توربان با روسری برای خریدار شال و روسری عمده

با خرید شال و روسری عمده انواع متفاوتی از روسری و شال ۹۸ را می­توان برای بستن توربان پیشن هاد داد. همچنین مشتریان می­توانند با خرید اینترنتی شال و روسری ، طرح مناسب برای توربان را پیدا کنند. در ادامه با توجه به سایز و مدل روسری ۹۸ به چند روش برای بستن توربان اشاره خواهیم کرد.

روش اول

در این روش باید در خرید شال و روسری عمده به دنبال انواع مدل روسری در قواره­ های کوچک باشیم. در واقع ساده ­ترین نوع بستن توربان، با همین روسری ۹۸ کوچک انجام می­گیرد. ابتدا روسری ۹۸ خود را تا بزنید .از پایین سر روسری را به سمت بالا بیاورید. سپس یک گره و یا پاپیون بزنید. تمامی مراحل در تصویر زیر نشان داده شده است.

شال و روسری عمده

روش دوم

در این روش هم به قواره کوچک روسری ۹۸ احتیاج دارید. در این روش ابتدا روسری ۹۸ خود را مثلثی تا بزنید. روسری را به صورت برعکس روی سر قرار بدهید. یعنی لبه ­ی مثلثی شکل جلوی صورتتان قرار بگیرد. سپس لبه­ های روسری را بالا بیاورید و گره بزنید. طوری این کار را انجام دهید که لبه ­­ی تیز در زیر قرار بگیرد .در این روش کل مو ها در زیر روسری بهار ۹۸ قرار می­گیرد. در تصویر زیر این روش نمایش داده شده است.

شال و روسری عمده

روش سوم

شما می­توانید با استفاده از انواع شال و روسری مجلسی که قبلا داشته اید این کار را انجام دهید. همچنین مزون­داران می­توانند در خرید شال و روسری عمده خود، انواع مدل روسری برای بستن توربان را به مشتری­ ها پیشنهاد بدهند

. در این روش بستن هد بند بیشتر جنبه ­ی تزیینی دارد . شما می­توانید برخی از این روش­ ها را در مهمانی­ ها استفاده کنید. مو های خود را مانند تصویر زیر به دور روسری ۹۸ بپیچانید.ذسپس آن را در پشت به صورتی زیبا گره بزنید. این مدل در میان جوانان طرفداران زیادی خواهد داشت.

شال و روسری عمده

روش چهارم

این روش تن ها سه گام ساده دارد. روسری ۹۸ خود را از وسط تا بزنید.در مرحله­ی بعد آن را از پشت روی سر خود قرار دهید. دو طرف روسری خود را روی پیشانی گره بزنید. مقدار اضافه را به زیر روسری برده و به آن شکل بدهید. بهتر است از انواع مدل روسری طرح­دار در این روش استفاده کنید. در هنگام تهیه­ی شال و روسری عمده به این مورد توجه داشته باشید. این مدل روسری باعث جلوه­ی بیشتر در توربان می­شود.

روش پنجم

روسری ۹۸ خود را مثلثی تا بزنید.آن را روی سر خود قرار دهید. سپس دو لبه را به پشت ببرید و روی روسری گره بزنید. این روش به دزد دریایی معروف است.

شال و روسری عمده

آموزش بستن توربان با شال برای خریداران شال و روسری عمده

جالب است بدانید که بلاگر­ های زیادی به آموزش بستن توربان می­پردازند.آن­ ها با استفاده از انواع مدل روسری و یا شال روش­ های خلاقانه ایی را معرفی می­کنند. این امر نشان می­دهد استفاده از شال و روسری ۹۸ به عنوان توربان طرفداران زیادی دارد. شما می­توانید در یک مهمانی از این روش­ ها برای بستن مو هایتان استفاده کنید.در این صورت در صورتی که وقت کمی دارید به جای درست کردن مو ها می­توانید از توربان استفاده کنید. استفاده از توربان محدود به حجاب نیست و یک استایل به حساب می­آید.در ادامه به روش­ هایی برای بستن شال ۹۸ به عنوان توربان اشاره خواهیم کرد.با ما همراه باشید.

 روش اول

در این روش شما به وسیله ­ی یک شال حریر می توانید یک توربان برای مجالس خود داشته باشید. در این روش بدون استفاده از سوزن شما می­توانید شال خود را ببندید و از آن لذت ببرید. سایز این نوع شال باید در حدود ۱۲۰*۱۲۰ باشد.

شما با مراجعه به سایت الکترونیکی ما می توانید برای خرید انواع شال و روسری عمده اقدام بفرمایید. شرکت hps بزرگترین تولیدکننده­ ی شال و روسری در ایران به پخش عمده روسری و شال می­پردازد. شما می­توانید برای تهیه ­ی کالکشن بهاری بدون نیاز حضوری،خرید اینترنتی شال و روسری خود را انجام دهید.

روش دوم

استایل توربان مورد استفاده ­ی بیشتر مردم جهان قرار می­گیرد. به همین دلیل دارای محبوبیت زیادی است و چه مسلمان و چه غیر مسلمان از ان استفاده می­کنند.معمولا توریست­ های خارجی وقتی به ایران می­آیند از این روش برای بستن روسری خود استفاده می­کنند. این روش به ثابت ماندن روسری روی سر کمک می­کند.در این روش شال را روی سر قرار می­دهند.سپس لبه­ های آن را به پشت برده و در پشت گره می­زنند.در آخر برای جمع شدن لبه­ های شال آن­ ها را به صورت پاپیونی در می ­آورند.در تصویر زیر مراحل نشان داده شده است.

شال و روسری عمده

روش سوم

در این روش شما می­توانید یک توربان مدل­دار داشته باشید .بهتر است از شال­ های نخی و رنگی برای این مدل استفاده کنید.شال­ های نخی به سبب نازک بودن و عبور دادن هوا از خود خنک­تر هستند. برای بستن شال ۹۸ به صورت مدل­ دار، مطابق با تصویر زیر، ابتدا شال ۹۸ را روی سر خود بگذارید. سپس دوطرف شال را در پشت سر خود گره بزنید. در مرحله­ی بعد دسته‌ های شال ۹۸ را به یک سمت ببرید و به دور هم بتابانید. در این مرحله دسته­ های شال پیچیده شده را به دور سر فرم دهید. در آخر می­توانید با یک گیره آن را در جای مناسب فیکس کنید.می­توانید برای فیکس ماندن شال روی سر زیر شال ۹۸ خود از هدبند استفاده کنید.

شال و روسری عمده

روش چهارم

در این روش بعد از مرتب کردن شال ۹۸ روی سر لبه­ ها را به سمت جلو بیاورید. سپس هر دو دسته را به دورهم بپیچانید. با پیچاندن دسته‌ ها به دور هم یک دسته منظم ایجاد می­شود. در آخر دسته را به شکل مدور بر روی پیشانی به کمک گیره فیکس کنید.در تصویر زیر مراحل نشان داده شده است.

شال و روسری عمده

روش پنجم

این روش برای کسانی است که می­خواهند از توربان به عنوان یک اکسسوری تزئینی استفاده کنند. ابتدا شال را روی سر قرار می­دهیم.سپس روی پیشانی گره میزنیم.در این روش برخلاف روش قبلی، دسته  ها را به صورت مجزا می­پیچانیم. سپس هر کدام را جدا گانه روی پیشانی به صورت مدور می­چرخانیم.در انت ها آن­ ها را با گیره فیکس می کنیم.در این روش می­توان از شال­ های قواره دار ساده استفاده کرد.در تصویر زیر مراحل نشان داده شده است.

شال و روسری عمده

برای بستن توربان به صورت هد بند و تزئینی روش ­ های متعددی وجود دارد.مثلا شما می­توانید از شال بهار ۹۸ خود به عنوان سربند استفاده کنید.شال ۹۸ خود را به همراه یک کش محکم بردارید.کش را از آن عبور دهید و به وسط شال ببرید. این قسمت از شال که کش آن را جمع کرده در وسط پیشانی قرار می­گیرد. شال باقی مانده را به پشت سر ببرید و گره بزنید. می­توانید لبه­ های شال را دور مو ها بپیچید.یا اینکه آن را روی شانه بیندازید.

شال و روسری عمده

مدل دیگر هدبند آن است که شال ۹۸ انتخابی را به عرض دلخواه در آورید. سپس آن را از پشت به طرف جلوی پیشانی خود بیاورید و یک گره ساده بزنید. در ادامه شال ۹۸ را به پشت سر برده و یک گره نیز در پشت سر بزنید. اگر شال ۹۸ بلند بود می­توانید دنباله شال را روی شانه بیاندازید.

شما می­توانید برای آگاهی از انواع مدل روسری و شال به کانال شال و روسری عمده  HPS مراجعه کنید.با عضویت در خبرنامه ما می­توانید از تخفیف­ های ویژه و حراج­ های فصلی آگاه شوید. با ورود به سایت می­توانید تمامی طرح­ ها و مدل­ ها را ببینید و به خرید شال و روسری عمده بپردازید.

روش ششم

ابتدا شال ۹۸ خود را انتخاب کنید.آن را روی سر خود قرار دهید.لبه­ ها را به پشت ببرید و به صورت ضربدری به جلو بیاورید. سپس هر دو لبه را بپیچانید .آن را روی سرتان طوری قرار دهید که مانند تل باشد.می­توانید در این روش از تل­ های گلدار نیز بین لبه­ های شال استفاده کنید.

با خرید شال و روسری عمده متوجه می­شویم امروزه اکثر شال­ ها در قواره­ های بزرگ در بازار موجود هستند. ما با استفاده از این روش­ ها می­توانیم آن­ ها را طوری استفاده کنیم که زیباتر به نظر برسند.یک نکته­ی مهم در انتخاب انواع مدل روسری و شال آن است که بهتر است نخی و نازک باشند. زیرا برای استفاده ­ی طولانی مدت مناسب­تر هستند.

برای بستن توربان به خلاقیت و توجه به فرم صورتتان نیاز دارید. می­توانید حتی از دو شال برای بستن توربان استفاده کنید.از فیکس کننده­ ها برای ثابت نگه داشتن آن­ ها بهره ببرید.

امروز می­خواهیم درمورد انواع مدل روسری و شال بهار ۹۸ و شیوه­ های بستن آن­­ ها با شما صحبت کنیم. توجه و خلاقیت در بستن روسری و شال ۹۸  امروزه در استایل­ ها بسیار پرکاربرد است. همانطور که حتما دید هاید، شال و روسری بهار ۹۸ در انواع مدل،جنس و سایز و …در هر فصل عرضه می­شود. آشنایی با انواع مدل روسری و بستن آن می­تواند به ما کمک کند زیباتر به نظر برسیم.

شما می­توانید در مهمانی، محل‌ کار و… ابتدا به ست کردن لباس و اکسسوری‎ هایتان بپردازید. سپس با دقت و با توجه به مدل روسری و جنس شال بهار ۹۸  آن­ ها را مدل‌دار سرکنید. در ادامه به معرفی انواع مدل روسری و نحوه­ی بسته شدن آن اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

انواع مدل روسری قواره بزرگ و نحوه ­ی بستن آن

توجه به مدل روسری و روش­ های بستن شال، به یکی از متد­ های مد و زیبایی در دنیا تبدیل شد هاست. اگر به چندسال پیش نگاه کنیم، می­بینیم که بانوان اغلب از یک روش برای بستن روسری خود استفاده می­کردند. امروزه با توجه به تنوع در مدل روسری، قواره وجنس، می­توان شیوه­ های متفاوتی را برای بستن روسری ۹۸  به کار برد. قوارۀ شال و روسری بهار ۹۸ علاوه بر جنس آن یک ویژگی مهم است. شما باید در هنگام خرید به سایز شال و روسری ۹۸ خود توجه کنید.

امروزه خانم‌ ها غالبا انواع مدل روسری قواره دار را سر می‌کنند. زیرا این مدل روسری به یک ترند جذاب تبدیل شده است. برای مدل‌دار بستن شال ۹۸ یا روسری بهار ۹۸ بهتر است قواره و سایز بزرگ این محصولات استفاده شود. برای داشتن جلوه ایی زیبا و شیک بهتر است در این روش­ ها  از گیره‌ های روسری ساده یا نگین‌دار استفاده کنید. این کار به جذابیت استایل شما کمک خواهد کرد.

شما می‌توانید برای زیر شال بهار ۹۸ یا روسری ۹۸ خود  از هدبند­ ها در رنگ­ های مختلف استفاده کنید. با این‌ کار شال بهار ۹۸ محکمتر روی سرتان فیکس می­شود. با حل این مشکل دیگر پوشیدن انواع مدل روسری برایتان دردسری نخواهد داشت.

مدل روسری

انواع مدل روسری و شیوه ­ی بستن آن برای خانم­ های چادری

یکی از دغدغه  های بانوان چادری این است که شال و روسری ۹۸ روی سرشان ثابت و راحت باشد. فیکس شدن روسری باعث می­شود تا بعد از چند دقیقه یا چند ساعت تکان نخورد و اذیت نکند. انتخاب جنس و مدل روسری و شال ۹۸  جزو نکات حائز اهمیت برای شما، خانم­ های چادری است است. دقت کنید که جنس و مدل روسری و شال ۹۸ که برای عید امسال انتخاب می­کنید، سبک باشد. روسری یا شال بهار ۹۸ از جنس کرپ یا کج­راه­ های ابریشمی می­تواند گزینه­ ی خوبی برای زیر چادر باشد.

نکته­ی دیگری که باید مد نظرتان باشد فیکس کننده­ ها هستند. باید بدانید با  استفاده از چه فیکس­کنند هایی راحت­تر هستید. مطمئن باشید که آن­ ها  به خوبی شال و روسری­ ۹۸ را برای­تان ثابت نگه می­دارد. این کار باعث می­شود مجبور نشوید آن را شل و سفت کنید.

پیشن هاد ما به شما برای انتخاب فیکس­ کننده می­تواند سوزن­ های حجاب یا سنجاق قفلی­ های ریز باشد. چراکه باعث می­شود تا ساعت­ ها حالت روسری و شال بهار ۹۸  ثابت باقی بماند. البته اگر تا به حال از آن ها استفاده نکرد هاید ممکن است در ابتدا برایتان دشوار باشد. اما مثل هر کاری کم کم با تمرین و استفاده­ ی بسیار برایتان راحت و عادی می­شود .

با رعایت کردن این نکات می­توانید انواع مدل روسری را به صورتی­ زیبا و شیک ببندید. دیگر می­توانید در مجالس و میهمانی­ ها با خیال آسوده و بدون خراب شدن حالت روسری، بدرخشید.

مدل روسری

انواع مدل روسری ساتن و ابریشم و شیوه­ های بستن آن­ ها

انواع مدل روسری ساتن و ابریشمی می­توانند استایل شما را شیک­تر نشان بدهند. بیشتر بانوان برای میهمانی­ های ­رسمی و مناسبت­ های مهم خود از انواع مدل روسری ساتن استفاده می­کنند. مشکلی که وجود دارد این است که گاهی اوقات به دلیل ماهیت لیز و سر بودن این مدل روسری ، بستن روسری ساتن شما را اذیت می­کند. در ادامه می­خواهیم به چند روش بستن روسری ساتن یا ابریشم اشاره کنیم. امیدواریم که با استفاده از این روش­ ها بتوانید، روسری و شال ۹۸ خود را به بهترین شکل ببندید.

مدل روسری

روش اول بستن انواع مدل روسری و شال ساتن و ابریشم

بهتر است برای مدل­دار بستن شال ابریشم یا روسری ساتن خود، قواره­­ی آن را بزرگ انتخاب کنید. شال یا روسری ۹۸ خود را روی سر تنظیم کنید. یک طرف آن را بگیرید و به سمت دیگر ببرید و با سنجاق محکم کنید. طرف دیگر روسری بهار ۹۸ را مانند تصویر زیر به پشت سر ببرید. سپس از سمت دیگر روی شانه  هایتان بیندازید. در این روش باید زیر روسری ۹۸ خود از هدبند استفاده کنید تا بهتر فیکس شود.

خرید عمده شال مدل روسری

 روش دوم بستن انواع مدل روسری و شال ساتن و ابریشم

روسری یا شال بهار ۹۸ ساتن را روی سرتان قرار داده و آن را تنظیم کنید. سپس آن را در پشت سر با گیره فیکس کنید. یک طرف روسری ۹۸ خود را بگیرید و همانطور که در عکس نشان داده شده، دور سرتان بپیچید. طرف دیگر روسری را هم به سمت دیگر ببرید و با سنجاق و یا گیره فیکس کنید. در آخر به همان حالتی که خودش می افتد رها کنید.

مدل روسری

شما می­توانید برای مشاهده انواع مدل روسری و شال بهار ۹۸ به کانال شال و روسری تلگرام شرکت HPS، بزرگترین تولیدکننده­ ی شال و روسری سر بزنید. شرکت HPS با تولید شال روسری در طرح ، مدل ، جنس و سایز­ های متنوع دست شما را برای خرید و انتخاب  باز می­گذارد.

روش سوم بستن انواع مدل روسری و شال ساتن و ابریشم

در این شیوه به شما روشی نوین و کلاسیک را پیشن هاد می­دهیم.این روش به نظر بسیار خوب و راحت می­آید. روسری یا شال بهار ۹۸ را روی سرتان مرتب کنید.اگر مدل روسری شما گلدار است آن را طوری تا بزنید که حاشیه­ ی گلدار آن در پایین بیفتد و نمای زیباتری داشته باشد. با گیره ، روسری ۹۸ را در وسط  و زیر گلو  فیکس کنید. یک گوشه­ ی  روسری بهار ۹۸ خود را به سمت مقابل برده و آن را با سنجاق و یا گیره­ی روسری ثابت کنید. فیکس کردن موجب می­شود تا روسری از روی سرتان لیز نخورد .

مدل روسری

روش چهارم بستن انواع مدل روسری ساتن و ابریشم

اگر به دنبال روشی جذاب هستید و می­خواهید شاداب بنظر برسید این مدل روسری بستن را امتحان کنید.در این روش نیازی نیست که روسری ۹۸ خود را خیلی سفت و سخت ببندید تا لیز نخورد. کافی است روسری بهار ۹۸ ساتن خود را روی سرتان مرتب کنید. سپس گوشه­ های آن را در جهت عکس و کمی شل در قسمت پایین گردن بپیچید.بعد با گیره دو گوشه ­ی آن­ ها را از پشت به هم وصل کنید. پس از آن گوشه­ های روسری یا شال بهار ۹۸ خود را به سمت جلو آویزان کنید. بهتر است برای این روش از مدل روسری و یا شال ۹۸ قواره دار استفاده کنید.

خرید اینترنتی شال و روسری از سایت الکترونیکی ما در HPS، این امکان را برای مزون داران و فروشندگان فراهم می­کند تا بتوانند انواع مدل روسری و یا شال بهار ۹۸ ساتن و ابریشم ترند شده سال را ببینید ، ایده بگیرند و خرید شال و روسری عمده خوبی برای کالکشن بهاری خود داشته باشند.

مدل روسری

انواع مدل روسری حریر و شیوه­ های بستن آن

انواع مدل روسری و شال بهار ۹۸ حریر در طرح و رنگ­ های متنوع و شادی عرضه می­شوند. این جنس روسری­ ها به دلیل خنک و سبک بودن یکی از بهترین انتخاب­ ها برای بهار و تابستان محسوب می­شوند.طرح‌ های رنگارنگ و زیبای این مدل روسری‌، مناسب برای خانم‌ های جوان است. یکی از مشکلات این مدل روسری­ کج شدن لبه روسری حریر همانند روسری نخی است. استفاده از طلق می­تواند این مشکل را حل کند. طلق­ ها از جنس همان طلقی هستند که همراه با شیرازه برای فنری کردن جزوه‌ استفاده می­شود. با این تفاوت که مقداری ضخیم‌تر از آن­ ها است. می­توانید طلق‌ های روسری­تان را مانند شکل زیر به صورت ذوزنقه ببرید و لبه‌ های تیز آن را گرد کنید.

مدل روسری

طلق­ ها در عین حال که محکم هستند می­توانند انعطاف‌پذیر هم باشند. بیایید امتحان کنیم! برای این کار کافی است یک لایه­ ی باریک شده­­ی طلق مانند تصویر زیر، مابین دو لایه­ ی روسری قرار بگیرد. زمانی که روسری را زیر چانه محکم می‌کنید، قسمت لبه­ ی بالایی روسری‌ به شکل یک نیم دایره فیکس می­شود.

در ادامه روشی را برای بستن روسری ۹۸ حریر بیان می­کنیم.

برای بستن روسری خود به این شیوه می­توانید از انواع مدل روسری حریر استفاده کنید. برای شروع روسری ۹۸ خود را به یک مثلث تبدیل کنید و روی سر خود قرار دهید. با توجه به فرم هندسی صورتتان آن ­را کادربندی کنید، و طوری آن را تنظیم کنید که یک طرف کوتاه‌تر از سمت دیگر باشد.

طرفی را که بلندتر است به جلو بیاورید و بعد آن را  دور گردن خود ببندید.

همان گوش هایی را که از پشت دور گردن بردید را جلو بیاورید وبه قسمت لایه جدید گره بزنید. قسمت کوتاه تر را فعلا استفاده نکنید. سپس سعی کنید  با دوبار گره زدن آن را محکم کنید تا در طول روز باز نشود.

در آخر، گوشه ی کوتاه روسری۹۸ را که از آن استفاده نکرده بودیم به طرف دیگر بیاورید تا گردن را پوشش بدهید.می­توانید آن را در لباس خود  نیز قرار دهید و یا با یک سنجاق، آن­را فیکس کنید.

در آخر با یک گره کراواتی، استایلی زیبا برای خود به وجود بیاورید.

انواع مدل روسری نخی و شیو های بستن آن

 روسری‌ های نخی برای فصل­ های بهار و تابستان گزینه ­ی بسیار خوبی هستند.این مدل روسری و شال ۹۸ بسیار خنک‌ و سبک است . به علت عبور دادن هوا از خود باعث می‌شوند سر و مو ها عرق نکند. روسری­ های نخی را می­توان در طرح­ ها و مدل­ های رنگارنگ پیدا کرد. روسری نخی در قواره­ های بزرگ ۱۴۰-۱۱۰ و قواره­ های کوچک ۹۰ و حتی کمتر در بازار پیدا می­شود. شال­ های نخی انتخاب خوبی برای فصل گرما هستند. در روسری­ های نخی نیز می­توانید مانند روسری­ های حریر از طلق برای فیکس ایستادن لبه­ ی شال استفاده کنید. در ادامه این مطلب چندین روش برای بستن انواع مدل روسری و شال نخی قواره بزرگ را به شما آموزش می­دهیم.

شال ۹۸ را روی سر خود تنظیم کنید.اطراف شال را طوری تا بزنید که به فرم هندسی چهره­تان بیاید. می‌توانید با یک فیکس­کننده، زیر چانه خود را برای احساس راحتی بیشتر فیکس کنید. یک طرف روسری را محکم بگیرید و طرف دیگر را  به بالای سر خود بیارید و بچرخانید.مراقب باشید که طرف دیگر شل نشود.

مدل روسری

سمت پایین شال را به طرف پایین بکشید سپس قسمت باقی­مانده را بردارید و آن را در جهت مخالف پوشش دهید.

و در آخر قسمت اضافه را داخل پیراهن خود قرار دهید.

کانال تلگرام شال و روسری ارزان یکی از منابع در دسترس برای فروشندگان و مشتریان محسوب می­شود. فروشندگان برای تهیه­ی کالکشن بهاره و مشتریان برای خرید خود حتما به سراغ آن­ ها خواهند رفت. وجود تعداد زیادی کانال تلگرام شال و روسری ارزان و معرفی انواع مدل­ های روسری و شال بهار ۹۸  باعث می­شود انتخاب کمی سخت به نظر برسد. در این میان سوالاتی مطرح می­شود.از جمله اینکه  شال بهار۹۸ طرفدار بیشتری دارد یا روسری۹۸ ؟ کدام یک برای لباس مجلسی ما مناسب­­تر است؟ کدام مدل شال ۹۸ یا روسری بهار ۹۸ به آرایش ما می­­آید؟

 امروز می­خواهیم با توجه به دسترسی مشتریان به خرید اینترنتی شال و روسری به این سوالات در این مقاله پاسخ بدهیم. با ما همراه باشید.

 راهنمایی­ های کوچک برای انتخاب بهتر شال یا روسری از کانال تلگرام شال و روسری ارزان

تفاوت در استایل­ ها موجب می­شود این سوال پیش بیاید که روسری بهار ۹۸ انتخاب مناسب­تری است یا شال بهار ۹۸ ؟ در کانال تلگرام شال و روسری ارزان انواع مدل، جنس و… روسری بهار ۹۸ را می­توانید پیدا کنید. مشکل آنجاست که اغلب نمی­توانیم تصمیم بگیریم برای هر پوششی چه نوع شال یا روسری را انتخاب کنیم. ما باید انتخاب کنیم در هر موقعیتی، چه نوع پوششی مناسب­تر است. جواب به این سوالات یکی از چالش بر­انگیز­ترین انتخاب­ ها برای خانم­ ها است.

هنگامی که  به کانال تلگرام شال و روسری ارزان نگاه می­کنید از تنوع محصولات بسیار گیج می شوید. اگر از قبل در مورد اینکه می­خواهید شال بخرید یا روسری، فکر نکرده باشید، ممکن است دچار اب هام شوید. این نکته را بدانید که هیچ کدام از این دو، بهتر یا بدتر نیستند. مهم این است که بدانیم کجا باید چه چیزی سر کنیم. در ادامه به چند نکته برای تصمیم گیری و خرید از کانال تلگرام شال و روسری ارزان اشاره خواهیم کرد.

کانال تلگرام شال و روسری ارزان

خرید از کانال تلگرام شال و روسری ارزان بر اساس نوع لباس

اگر شما مزون­دار و یا مشتری هستید حتما توجه به جزییات در خرید برای شما مهم است. پس حتما می­خواهید بر اساس لباس­ های خود شال و یا روسری ۹۸  ست کنید. بنابراین بهتر است قبل از هر چیزی یک قاعده کلی را که در رابطه با شال و روسری ۹۸ مطرح است بدانید. این قاعده آن است که روسری ۹۸  نسبت به شال ۹۸ حالت رسمی ­تری دارد. در واقع باید گفت معمولا شال اسپرت­ تر به­ نظر می­رسد.

لباس­ های مجلسی معمولا به چند دسته تقسیم می­شوند. در ادامه به بیان انواع لباس­  ها و شال و روسری بهار ۹۸ مناسب با آن­ ها خواهیم پرداخت.

پیراهن های بلند و یا کوتاه  و انتخاب شال یا روسری بهار ۹۸

برای این پیراهن­ ها بهتر است به دنبال یک شال بهار ۹۸  سبک در کانال تلگرام شال و روسری ارزان باشید. شال ۹۸ را هم می­توانید بر روی سر بگذارید و یا بر روی شانه­ های خود قرار دهید .

کانال تلگرام شال و روسری ارزان

 

کت دامن مجلسی و انتخاب شال یا روسری بهار ۹۸

برای کت و دامن مجلسی بهتر است دنبال روسری بهار ۹۸ در کانال تلگرام شال و روسری ارزان باشید. معمولا طراحی کت­ های مجلسی به گونه ای است که یقه  های بزرگ و یا کار شده دارند. بنابراین روسری­ های ابریشم و ساتن بهترین گزینه برای این نوع لباس به نظر می­رسد .

شما می­توانید با مراجعه به کانال شال و روسری تلگرام شرکت HPS، بزرگترین تولیدکننده ی شال و روسری در ایران، انواع این محصولات را متناسب با لباس­ های موجود در مزون خود به صورت عمده و بدون واسطه با قیمت شال و روسری عمده تهیه کنید.

کانال تلگرام شال و روسری ارزان

کت و شلوار مجلسی و انتخاب شال یا روسری بهار ۹۸

کت و شلوار مجلسی را می­توانید هم با روسری ۹۸ و هم با شال بهار ۹۸ بپوشید . البته این مساله به قد کت و گشادی شلوار هم بستگی دارد. البته بهتر است با کت  هایی که بلند هستند و شلوار های گشاد دارند، شال ۹۸ بپوشید.

مانتو های کتی مجلسی و انتخاب شال یا روسری بهار ۹۸

این مدل مانتو­ ها معمولا یقه­ هایی کار شده دارند و جلوی آن­ ها معمولا باز است. برای اینکه مانتو جلوه بیشتری داشته باشد بهتر است از روسری استفاده کنید. توجه به این جزییات به انتخاب شما کمک می­کند. این­کار باعث می­شود در هنگام خرید از کانال تلگرام شال و روسری ارزان  تکلیف خود را بدانید و سردرگم نشوید.

کانال تلگرام شال و روسری ارزان

توجه به جنس شال و روسری بهار ۹۸  در هنگام خرید

در مقاله­ های قبل به تعریف انواع جنس شال و روسری بهار ۹۸ پرداختیم. در هنگام بازدید از کانال تلگرام شال و روسری ارزان ممکن است با انواع جنس­ ها رو به رو شوید. اینکه بدانید برای لباس­ های خود چه جنسی بهتر،راحت­تر و یا شیک­ترست بسیار مهم است.

جنس شال و روسری مجلسی به دلیل اینکه خانوم­ ها معمولا می­خواهند مو هایشان بهم نریزد و آراسته بماند، باید سبک باشد. در عین حال طرح­ ها و رنگ­ ها در آن وضوح و درخشندگی بالایی داشته باشد. بنابراین می­توان گفت که جنس شال و روسری بهار ۹۸  مجلسی بهتر است حریر و نخ ابریشم (شاین) باشد. این جنس روسری به استایل شما حالتی رسمی می­بخشد .

ممکن است زمان لازم برای خرید شال و روسری ۹۸ با جنس ابریشم ، حریرو نخ ابریشم نداشته باشید. اگر روسری و یا شالی دارید که رنگش دقیقا همان چیزی است که به شما می­آید و دوست دارید آن را بپوشید، می­توانید با ترفند هایی خلاقانه سبک آن را مجلسی کنید. مثلا آن­ ها را با یک روش خاص ببندید.حتی استفاده از یک گیره نگین دار زیبا در کنار شال و روسری بهار ۹۸ می­تواند اثر بخش باشد.

برای انتخاب شال و روسری مجلسی از کانال تلگرام شال و روسری ارزان  علاوه بر توجه به فرم صورت ، به رنگ پوست ، هماهنگی آرایش با شال و روسری دقت کنید.در ادامه به بیان این جزییات خواهیم پرداخت.

کانال تلگرام شال و روسری ارزان

خرید از کانال تلگرام شال و روسری ارزان  با توجه به آرایش

همانطور که مشخص است شال و روسری بهار ۹۸ یکی از  پرکاربرد­ترین اکسسوری­ های زنانه در فصل بهار است . اغلب بانوان به ست کردن شال و روسری بهار ۹۸ خود با مانتو و یا لباسشان توجه دارند.در این­میان برخی از خانوم­ ها مایل هستند که هماهنگی میان آرایش و شال و روسریشان نیز وجود داشته باشد.

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ می­تواند بیشترین تاثیر را در جذابیت فرد داشته باشد. برعکس، نا­هماهنگی بین آرایش و رنگ و طرح روسری می­تواند نظر منفی دیگران را به خود جلب نماید. خرید اینترنتی شال و روسری این امکان را فراهم می­کند تا به انواع مدل­ های این محصولات دسترسی داشته باشید. در ادامه به بیان چند نکته برای هماهنگی میان آرایش و شال و روسری بهار ۹۸ اشاره می­کنیم.

کانال تلگرام شال و روسری ارزان

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ زمینه سفید و مشکی

با شال و روسری سفید مشکی هر نوع آرایشی زیبا به نظر می­رسد. ولی مناسب­ترین آن استفاده از رنگ  های ملایم مثل صورتی مات،گل بهی کم رنگ، هلویی و…. برای لب  ها است. بهتر است برای سایه چشم از طیف خاکستری تا سفید استفاده شود .

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ زمینه قهوه ای

رنگ­ های مناسب آرایش چشم برای شال و روسری۹۸ با زمینه قهو هایی شامل طلایی، کرم، طلایی، قهوایی روشن می باشد. برای لب­ ها می­توانید از رنگ  هایی با تناژ قرمز استفاده کنید. به طور مثال گوشتی ، زرشکی ، نارنجی­ کم رنگ و آجری مناسب به نظر می­رسند.

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ با زمینه­ ی سرمه ایی

روسری و شال بهار ۹۸ با زمینه­ی سورم هایی می­تواند به زیباتر دیده شدن چشم­ ها کمک کند.برای این کار می­توانید از  سایه با رنگ­ های آب آسمانی و یا آبی مات و یا سرمه ایی کم رنگ استفاده کنید. بهتر است در قسمت گوشه چشم از رنگ­ هایی مانند نقر هایی ، صورتی کم رنگ و یا سفید استفاده کنید. زیباترین رنگ برای لب­ ها قطعا سرخابی و یا صورتی ملایم است .

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ زمینه خاکستری

برای آرایش چشم با شال بهار ۹۸ زمینه خاکستری می­توانید انت های پلک خود را مشکی و یا خاکستری کنید. همچنین برای گوشه چشم می­توانید  از رنگ بژ، سفید ، و نقر هایی بهره ببرید. برای لب­ ها می­توانید از رژ بنفش ، سرخابی کم رنگ ، زرشکی و یا صورتی استفاده کنید .

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ زمینه آبی

برای هماهنگی آرایش چشم با شال و یا روسری ۹۸ آبی آسمانی می­توانید از طیف رنگی آبی بهره ببرید. مثلا از سایه­ هایی با رنگ آبی تیره (نفتی) و یا سرم هایی استفاده کنید. در قسمت گوشه چشم از رنگ آبی کم رنگ ، سفید و یا نقر هایی کمک بگیرید.

برای هماهنگی آرایش چشم با شال و یا روسری ۹۸ با زمینه آبی تیره مثل کاربنی یا لاجوردی برعکس عمل کنید. استفاده از رنگ­ هایی مثل آبی آسمانی برای سایه و صورتی کمرنگ برای گوشه چشم بسیار زیباست. برای آرایش لب­ ها می­توانید از رژلب­ هایی بارنگ سرخابی براق و صورتی استفاده کنید .

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ زمینه سبز

برای آرایش چشم هماهنگ با شال و روسری ۹۸  زمینه سبزسبز استفاده از رنگ­ هایی در طیف رنگی سبز و طلایی پیشن هاد می­شود. می­توان از رنگ سبز یشمی ویا صدری به عنوان سایه استفاده کرد. همچنین برای گوشه چشم­ ها می­توان از رنگ طلایی که گزینه مناسبی است، بهره برد . برای این ست رژلب­ هایی با رنگ­ های گوشتی و آجری روشن و یا نارنجی مات و قهو هایی، پیشن هاد می­شود .

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ زمینه بنفش

برای شال و روسری بهار ۹۸ با زمینه بنفش می­توان از ترکیب رنگی خلاقانه ایی استفاده کرد.آرایش چشم با رنگ­ هایی با تن طلایی و بژ و گاهی خاکستری تیره ودودی روشن بسیار به آن جلوه می­دهد. همینطور می­توان از انواع تن رنگ بنفش استفاده کرد. به شکلی که رنگ­ های تیره در انت های چشم و رنگ­ های روشن در قسمت داخلی و گوشه چشم استفاده شود. برای رژلب رنگ بنفش تیره و یا روشن را پیشن هاد می­کنیم. این رنگ­ ها می­تواند هم به صورت براق و هم مات استفاده شود .

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ زمینه صورتی

برای هماهنگی آرایش با شال زمینه صورتی پشت چشم­ ها را می­توانید با رنگ­ هایی چون خاکستری ، سورمه ایی ، آبی روشن و دودی آرایش کنید. در گوشه چشم بهتر است از رنگ­ هایی مانند صورتی روشن و یا سفید براق استفاده کنید. برای لب­ ها انواع رنگ صورتی هم به صورت براق و هم مات مناسب است .

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ زمینه قرمز

سایه چشم مناسب برای شال و روسری ۹۸ با زمینه قرمز می­تواند یک خط دودی تیره باشد. بهتر است این خط به سمت داخل چشم کشیده شود. سپس می­توانید با کمی  سایه­ی خاکستری آن را محو کنید. در قسمت میانی چشم می­توانید از  رنگ قرمز بسیار روشن استفاده کنید.برای گوشه چشم رنگ سفید موجب جلوه­ی بیشتر چشم می­شود .  از انواع رنگ­ های قرمز براق و مات برای آرایش لب­ ها می­توان استفاده کرد .

هماهنگی آرایش با شال و روسری بهار ۹۸ زمینه زرشکی

برای روسری با زمینه زرشکی بهتر است از رنگ­ هایی با تن روشن مثل صورتی استفاده کنیم.رنگ زرشکی هم برای پوست تیره و هم پوست روشن باید با رنگ  های روشن تر ست شود.برای رژلب هم می تونید از انواع طیف رنگ صورتی استفاده کنید.

توجه به جزییات باعث می­شود بتوانید شال و روسری بهار ۹۸ خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید.امیدوارم مطالب این مقاله در این مورد به شما کمک کرده باشد.

امروز قصد داریم به بیان نکاتی در مورد خرید اینترنتی شال و روسری ارزان بپردازیم.

انتخاب و خرید شال و روسری بهار ۹۸ در میان انواع اجناس و مدل­ های مختلف می­تواند بسیار وقت­گیر باشد. امروزه روش­ های متنوعی برای خرید وجود دارد. یک روش که می­تواند گزینه ­ی به صرفه ایی برای مشتریان باشد، خرید اینترنتی شال و روسری ارزان است.

یکی از دغدغه­ های مزون­داران برای خرید شال و روسری عمده ، دسترسی به منبعی برای تامین کالای مورد نیاز است. خریدی با صرف هزینه کمتر و بدون محدودیت زمانی از نکات قابل توجه و مهم برای مشتریان است.خرید اینترنتی شال و روسری ارزان، دارای مزیت­ ها و نکاتی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

عدم محدودیت زمانی در خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

در فروش آفلاین مشتری تنها در زمان­ باز بودن فروشگاه قادر به سفارش و خرید است. اما در خرید اینترنتی شال و روسری ارزان این محدودیت برای مشتری وجود ندارد. شما تن ها با چند کلیک و صرف چند دقیقه می­توانید بازار خود را پیدا کنید. همچنین می­توانید طرح­ های متنوعی از جدید­ترین شال و روسری ۹۸ را ببیند. می­توانید محصولات را با هم مقایسه کنید.

در پایان هم با اطمینان از قیمت و کیفیت محصولات آن­ ها را به سبد خرید خود اضافه کنید. در واقع شما خرید اینترنتی را بدون صرف زمان و هزینه­ های اضافی انجام خواهید داد. هزینه­ هایی مانند ایاب و ذهاب  وحمل و … حذف می­شوند. در واقع شما خرید خود را در هر زمان که فرصتش را داشته باشید انجام خواهید داد.

شرکت HPS، بزرگترین تولیدکننده ­ی شال و روسری ایران در این راستا اقداماتی انجام داده است. این مجموعه  اقدام به راه اندازی سایت و کانال شال و روسری عمده برای خرید آنلاین نموده است. شما می­توانید با ورود به سایت در هر لحظه و ساعت از شبانه روز خرید کنید. همچنین می­توانید از به روز­ترین محصولات شال و روسری ۹۸  آگاه شوید. شما ابتدا با اضافه کردن محصول به سبد خرید، عملیات خود را اغاز می­کنید. سپس در مرحله بعد اقدام به تسویه می­کنید. در نهایت خرید اینترنتی شما به راحتی انجام می­گیرد.

خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

عدم محدودیت جغرافیایی در خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی شال و روسری ارزان عدم محدودیت جغرافیایی است. با استفاده از این مزیت محدودیت جغرافیایی برای شما از بین می­رود. شما می­توانید در هر کجای ایران که هستید خرید اینترنتی داشته باشید. می­توانید شال و روسری عمده ارزان را بدون نیاز به مراجعه حضوری، از ما خریداری کنید. با خرید از فروشگاه اینترنتی شما مجبور نیستید زمان زیادی را در ترافیک و شلوغی شهر صرف کنید. بلکه می­توانید بدون هیچ اتلاف وقتی، در کمترین زمان ممکن مایحتاج خود را تهیه ­کنید. البته در امان ماندن از آلودگی هوا را هم به در نظر داشته باشید.

با در نظر گرفتن این موارد، سایت الکترونیکی  hps به منظور دسترسی آسان مشتری به محصول و خرید عمده شال و روسری ۹۸ راه اندازی شده است.خریدار می­تواند با مراجعه به سایت تمامی محصولات را در دسته بندی­ های متنوع مشاهده کند. شما می­توانید خرید خود در هرکجا که باشید در کمترین زمان انجام دهید.

خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

دسترسی به قیمت مناسب در خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

با استفاده از مزیت خرید اینترنتی شال و روسری ارزان، می­توانید از یک فروشگاه آنلاین به فروشگاه آنلاین دیگر بروید. در تمامی آن­ ها چرخی بزنید. می­توانید قیمت ها را با هم مقایسه کنید.انواع طرح­ ها را ببینید و سپس روسری و شال ۹۸  مورد نیاز خود را انتخاب کنید. معمولا فروشگاه­ های اینترنتی برای حفظ مشتری­ های خود، تخفیف­ های خوبی در نظر می­گیرند. آن­ ها در مناسبت­ های مختلف  یا در پایان فصل برای محصولات خود تخفیف در نظر می­گیرند. با عضویت در خبرنامه­ های این فروشگاه­ ها می­توانید از تخفیف­ های ویژه اطلاع پیدا کنید.

شرکت HPS، با تولید شال و روسری با­کیفیت و پخش عمده­ روسری و شال و همچنین با تمرکز بر ثبت سفارش اینترنتی، مزایایی را برای خرید شال و روسری عمده در نظر گرفته است. بنابراین فروشگاه­داران، مزون­داران،  هایپر ها و…. می­توانند با استفاده از این مزیت، در بازار رقابت یکه تاز باشند.

ارایه محصول با کیفیت با قیمت مناسب جهت جلب رضایت مشتری از اهداف بنیادین مجموعه hps  می­باشد. شما می­توانید با عضویت در کانال شال و روسری عمده ما از شرایط ویژه خرید عمده روسری و شال ۹۸  و تخفیف­ های فصلی اعلام شده در سایت خبردار شوید و خرید مقرون به صرفه تری را انجام دهید.

خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

از دیگر مزایای خرید اینترنتی شال و روسری ارزان به نکات زیر نیز می­توان اشاره کرد:

  • دسترسی به توضیحات جامع و کامل محصولات در سایت + عکس و ویدیو
  • ثبت سفارش اینترنتی فقط در چند دقیقه
  • عدم نیاز به حمل کالای خریداری شده (خود فروشگاه خرید را ارسال میکند)
  • تحویل کالا خریداری شده درب منزل یا محل کار
  • بسیاری از فروشگاه­ های اینترنتی ضمانت تعویض کالا دارند
  • امکان پرداخت در محل پس از تحویل کالا در برخی از فروشگاه­ های آنلاین

اینترنت، تاثیر بسیار زیادی در دنیای امروزی دارد. همچنین خرید آنلاین و ارائه خدمات به صورت اینترنتی همه روزه در تعداد بالا انجام می­گیرد. در کنار این مزایا، برای یک خرید آنلاین مطمئن و امن، حتما باید نکاتی را رعایت کنیم. در ادامه  مقاله به بیان این نکات می­پردازیم.

خرید اینترنتی شال و روسری ارزان از فروشگاه  های معتبر

امروزه خرید یک دامنه اینترنتی برای فروش شال و روسری ۹۸، فضای میزبانی وب سایت، قالب سایت و کانال شال و روسری تلگرام و اینستاگرام در عرض چند دقیقه و با صرف هزین های بسیار کم قابل انجام است. در نتیجه شاهد رشد سریع فروشگاه­ های اینترنتی در هر فضای تحت وبی هستیم. از وب سایت­ ها گرفته تا کانال شال و روسری عمده تلگرامی.

همچنین حساب­ های کاربری اینستاگرام که در حال فروش شال و روسری بهار ۹۸ با  قیمت­ های متفاوت به مردم هستند. اما آنچه مشخص است این است که تعداد کمی از این انبوه وب سایت­ ها معتبر هستند. تن ها برخی از این سایت­ ها بهترین شرایط خرید را برای کاربران فراهم می­کنند. برای پیدا کردن وب­سایت­ های معتبر می­توان به تعداد محصولات، سابقه کاری و وجود اطلاعات تماس کامل دقت کرد.شما با مراجعه به سایت الکترونیکی شرکت HPS، می­توانید تمای موارد بالا را در آن چک کنید. سپس با اطمینان کامل به خرید عمده شال و روسری مارک بپردازید.

در رابطه با موضوع بالا دو مورد را به یاد داشته باشید:

نکته اول: نکاتی که به آن­ ها اشاره شد لزوما برای همه صادق نیست. ممکن است یک فروشگاه اینترنتی تازه کار وجود داشته باشد که کاملا معتبر باشد. همچنین استاندارد ایمنی بسیار بالایی داشته باشد. در طرف دیگر احتمال برخورد با یک وب سایت به ظاهر استاندارد و پر مخاطب اما کلاهبردار هم هست. به تعداد کاربرانی که در هر پستی کامنت می­گذارند یا اعضای کانال تلگرامی هستند توجه نکنید. این روز ها حتی فالوئر اینستاگرام هم به راحتی قابل خریداری است . در ادامه به ویژگی­ های مطمئن­تری هم اشاره می­کنیم.

نکته دوم: قیمت­ ها در برخی موارد می­توانند راهنمای بسیار خوبی برای شما باشند. اگر به دنبال خرید اینترنتی شال و روسری ارزان از فروشگاه­ های اینترنتی هستید می­توانید به راحتی با کمی جست و جو محدوده قیمتی مورد نظر را پیدا کنید. برای مثال اگر یک شال بهار ۹۸ در تمامی فروشگاه­ ها قیمتی تقریبا یکسان داشته باشد، مطمئنا وب سایتی که همان شال ۹۸ را با قیمتی نصف قیمت­ های دیگر در فهرست فروش خود قرار داده احتمالا سایت معتبری نیست.

خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

توجه به نماد اعتماد الکترونیکی در خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

در هر کسب­وکاری، اشخاص یا شرکت­ هایی از بقیه سریع تر پیشرفت می­کنند. در واقه در آن کسب و کار به نوعی برند تبدیل می­شوند. کسب و کار اینترنتی هم جزوی از این قاعده محسوب می­شود. درصورت که قصد خرید اینترنتی شال و روسری ارزان را دارید، به دنبال وب­سایت­ هایی باشید که آوازه شان را شنید هاید. سایت­ هایی که معرف بیشتری دارند.

یکی از بهترین راهکار هایی که در سال­ های اخیر درکشور ارائه شده، ثبت و ساماندهی فروشگاه­ های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به فروشگاه­ های آنلاین داده می­شود.این نماد بهترین راه برای تشخیص و شناسایی یک وب­سایت معتبر از وب­سایت­ های نا­امن و غیرمطمئن است.

تمامی فروشگاه­ های آنلاین می­توانند به ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی بپردازند. می­توانید با مراجعه به نشانی www.enamad.ir  به ثبت اطلاعات خود بپردازید.سپس نماد اعتماد را برای سایت خود دریافت کنید.

 همه فروشگاه­ ها می­بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک  e آبی رنگ به همراه یک یا چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته: جعل کردن یک آیکون گرافیکی به نظر کار چندان سختی نمی­آید. بهتر است از امنیت یک وب­سایت کاملا مطمئن شوید.به همین جهت  به صفحه کسب و کار های دارای نماد اعتماد الکترونیکی مراجعه کنید. شما می­توانید با یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت مورد نظر اطمینان پیدا کنید.شما می­توانید با چک کردن نام فروشگاه با اطمینان به خرید اینترنتی شال و روسری ارزان در فروشگاه بپردازید.

خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

چک کردن درگاه بانکی در خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

برای خرید­ های الکترونیکی فروشگاه­ های آنلاین معمولا از درگاه­ های متصل به بانک­ های طرف قرارداد با خود استفاده می­کنند. پس در همین ابتدا باید نکته ایی را در نظر بگیریم. برای خرید اینترنتی شال و روسری ارزان به فروشگاهی که  از شماره کارت شخصی برای دریافت وجه استفاده می­کند،اعتماد نکنید.

درگاه­ های بانکی با استفاده از پروتکل­ های امن SSL ارتباط شما را با بانک مورد نظر برقرار می­کنند. به این ترتیب به نوار آدرس وب سایت بانکی که از طریق فروشگاه به آن متصل شد هاید دقت کنید. در ابتدای این نوار می­بایست عبارت https را مشاهده کنید. اگر صفحه بانک مورد نظر دارای عبارت http نبود به هیچ وجه اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نکنید.

نکته: در هنگام وارد کردن اطلاعات در صفحه بانکی تا جای ممکن از صفحه کلید­ های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده کنید. زیرا این روش ضریب امنیتی فعالیت شما را بالاتر می­برد. هرگز از طریق اتصال به Wi-Fi عمومی خرید آنلاین خود را انجام ندهید.

شاید زمانی که در کافه‌ یا یک مکان عمومی با وای­فای رایگان نشست هاید بخواهید سری هم به اینترنت بزنید. اما در نظر داشته باشید یک سارق اینترنتی به راحتی می‌تواند، با استفاده از یک تکنولوژی نه‌چندان پیشرفته و رمز عبور Wi-Fi رایگان را به دست اورد. سارق به راحتی می­تواند به اطلاعات شخصی ازجمله اسم و اطلاعات کارت اعتباری شما دسترسی پیدا کند. در برابر این وسوسه مقاومت کنید!

خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

به خاطر سپردن جزئیات در خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

پس از انجام خرید اینترنتی شال و روسری ارزان، کد تأیید سفارش وکد رهگیری پستی به شما داده می­شود.حتما آن­ ها را در یک جای مشخص یادداشت کنید. اگر در تحویل سفارش مشکلی پیش بیاید این اطلاعات به فروشنده کمک می‌کند مشکل شما را حل کند.

استفاده از کارت اعتباری در خرید اینترنتی شال و روسری ارزان

اگر پس از خرید اینترنتی شال و روسری ارزان، سفارش به دست‌تان نرسید، با فروشنده تماس بگیرید. بهتر است جزئیات خرید خود را ارائه دهید. اگر فروشنده نتواند کمکی بکند، صادرکننده‌ی کارت‌اعتباری می‌تواند به حل مشکل کمک کند.

پس از بررسی مزایای خرید اینترنتی شال و روسری ارزان و  اموزش داشتن خرید اینترنتی امن باید به دنبال یک سایت امن بپردازیم. سپس میتوان با خیالی آسوده به خرید بپردازیم. ما در شرکت معتبر و با سابقه ­یHPS ، قصد داریم با ایجاد محیطی امن، خرید را برای مشتریان به کاری لذت بخش و آسان مبدل سازیم.

امیدواریم که مطالب بیان شده در این مقاله به شما برای انتخاب­ و خریدی مطلوب کمک کرده باشد.

با رسیدن فصل بهار و تولید انواع روسری ۹۸ شناخت انواع جنس­ های روسری و همچنین نحوه ی نگهداری از آنان اهمیت ویژه ای دارد.  امروز می­خواهیم در مورد پر­کاربرد­ترین انواع شال و روسری ۹۸  و همچنین چگونگی نگهداری از آن­ ها با شما صحبت کنیم.

فرقی نمی­­کند به دنبال خرید عمده شال و روسری مارک برای کالکشن بهاری خود هستید یا می­خواهید برای نیاز شخصی خودتان خرید کنید. اگر قصد شما خرید عمده روسری است حتما  با رنگ­بندی خاص و همچنین انواع جنس­ ها رو به رو می­شوید. این شال و روسری­ های متنوع به منظور استفاده در محیط­ ها و فصول مختلف تولید می­شود.

اگر به تنوع در استایل خود علاقه دارید حتما شال و ­روسری­ های زیادی در کمد لباس خود دارید. پس باید برای شستشو و مراقبت از آن­ ها دنبال راهکار مناسب باشید.  در این مقاله ابتدا به بررسی جنس­ های متنوع در روسری و شال ۹۸ و جنس مناسب در هر فصل می­پردازیم. و در ادامه در مورد روش­ های نگهداری آن ها با شما حرف خواهیم زد.  با ما همراه باشید.

روسری 98

بررسی انواع جنس­ ها در روسری ۹۸

  خانم‌ ها معمولا به دنبال تنوع و زیبایی‌ هستند. یک راه برای داشتن استایلی متفاوت به کاربردن اکسسوری­ ها است.  به همین دلیل معمولا خانم­ ها تعداد زیادی شال و روسری در رنگ و طرح و جنس­ های متفاوت دارند.  فروشنده باید بتواند تنوع را در خرید عمده شال و روسری مارک در نظر بگیرد و نیاز مخاطب را برآورده­کند. مخصوصا نزدیک به سال نو که روسری ۹۸  در طرح و رنگ­ های متنوع ارائه می­شود.

ما در شرکت شال و روسری HPS ، بزرگترین تولیدکننده شال و روسری کشور، به تولید شال و روسری با استفاده از پارچه‌ های اعلا پرداخته ایم.  شما می­توانید با عضویت در کانال شال و روسری تلگرام ما از محصولات جدید شرکت با خبر شوید.

آشنایی با انواع شال و روسری ۹۸ نخی

شال و روسری ۹۸ نخی یکی از پرکاربردترین جنس­ های روسری در این اکسسوری است. بنابراین حتما در سبد خرید عمده شال وروسری مارک فروشنده  ها یا مزون داران شال نخی وجود دارد.  الیافی که از زیر مجموعه پارچه­ های پنب های و بسیار نازک و سبک هستند . این مدل روسری به سبب سبکی و لطافت و عبور هوا از خود برای فصول گرم مناسب است.

یک ویژگی مهم روسری سوپر نخ شرکت HSP، این است که اصلا از روی سر لیز نمی­خورند.  میزان چروک شدن شال و روسری نخی در حد متوسط است .  اغلب در قسمت  هایی مثل گره روسری چروک می­شوند. نگران نباشید، به راحتی چروک آن ها با اتوی ملایم رفع می شود.  روسری ۹۸ نخی مناسب برای ست کردن با انواع لباس­ ها است.  این مدل شال را به دلیل پهنای زیاد آن می‌توانید برای روی بلوز هم استفاده کنید. همچنین می­توانید با یادگیری روش­ های متنوع بستن شال ۹۸ نخی جلو هایی زیبا به استایل خود بدهید.

برای سال جدید و ایام عید، نوع رسمی ­تر از این جنس،حریر نخی می­باشد. جنس این شال و روسری بهار۹۸ از ترکیب حریر و نخ است. به همین دلیل در کنار خنکای نخ، جلوه متفاوتی از شال‌ های نخی مرسوم در بازار را دارد . این مدل روسری حالت رسم­‌تری به استایل شما می­بخشد.

برای دسترسی و دیدن انواع روسری بهار ۹۸ نخی و روسری­ های سوپر­نخ دست­ دوز شرکت HPS،به سایت الکترونیکی ما مراجعه کنید.

روسری 98

شال و روسری ۹۸ پشمی

این دسته از الیاف به نسبت پارچه­ های نخی ضخامت بیشتری دارند. به همین علت این مدل روسری و شال مناسب فصل­ های سرد سال می­باشند.  این محصول هم زیر مجموعه پارچه  های پنب های است.  با این تفاوت که این الیاف گرما را در خود حبس می­کنند.

این ویژگی باعث می­شود تا در فصل زمستان کاربرد بیشتری داشته باشند و شما را در برابر سرما محافظت کند.  شال و روسری ۹۸ پشمی مناسب برای ست کردن با لباس­ های ضخیم زمستان می باشند.  اگر دانشجو و یا کارمند هستید، شال­ ۹۸ پشمی بهترین انتخاب است.

شما می­توانید آن را روی مقنعه در فصل زمستان استفاده کنید.  شال و روسری ۹۸ پشمی به ندرت چروک می­شوند. بهتر است موقع اتو کردن آن­ ها پارچ های روی­شان قرار داده و از قرار دادن مستقیم اتو خودداری کنید.

شال و روسری ۹۸ حریر

این دسته از محصولات از پارچه­ هایی به شدت لطیف و نازک و بسیار سبک هستند. نکته­ی مثبت در این مدل روسری این است که طرح­ ها و نقش­ های متنوعی در آن ها به چشم می­خورد .  در روسری ۹۸ حریر از طیف رنگ­ های ملایم و کمرنگ تا رنگ­ های شاد و زنده استفاده شده است.

 این جنس روسری­ ها تا حدودی لیز هستند. باید در نظر بگیرید که اگر روز پرمشغله ای دارید بهتر است انتخاب دیگری داشته باشد.  روسری ۹۸  حریر مناسب برای ست کردن با لباس­ های مجلسی می­باشد.  روسری ۹۸ حریر گزینه ای خوب برای استفاده در جشن­ های برپا شده در محیط­ های عمومی همچون کافی  شاپ و …هستند.

شما با استفاده از قابلیت خرید اینترنتی شال و روسری در سایت شرکت  HPS،به همه ­ی محصولات دسترسی دارید.  می­توانید این محصولات متنوع را بدون هزینه رفت و آمد و. . . . پیدا و از میان آن­ ها،آنچه مورد نیازتان هست خریداری کنید.

روسری 98

شال و روسری ۹۸  ساتن

این دسته از محصولات دارای پارچه­ هایی براق با پشت مات و نسبتا ضخیم هستند و به دلیل براقی، رنگ­ ها زنده و گیرا به چشم می­خورند. تقریبا می­توان گفت که ظاهرشان مانند شال و روسری ابریشمی بنظر می­رسد ولی به نسبت ابریشم ضخیم­تر هستند.

برای استفاده در مجالس و مهمانی­ ها مناسب بوده و با انواع لباس­ ها ست می­شوند. تا حدی از روی سر لیز می­خورند. یکی از نقاط ضعف این روسری­ ها ایجاد صدای خش خش در گوش است که ناشی از ایجاد اصطکاک بین قسمت­ های مختلف روسری است.  از این رو برای رو­ز های کاری و پر مشغله توصیه نمی­شود.

ما در شرکت  HPS بزرگترین تولید کننده شال و روسری،با پخش عمده شال و روسری در طرح و رنگ­ های متنوع سعی داریم تا با کیفیت بالا محصولات خود را به شما عرضه کنیم.  ما می­خواهیم رضایت از خرید جزوی از سبد خریدتان باشد.

روسری 98شال و روسری۹۸ ابریشم

می­توانیم به صورت قطعی بگوییم یکی از پرطرفدارترین محصول شال و روسری بهار ۹۸ از نوع ابریشمی است.  می­توان شال و روسری ۹۸  ابریشم را مقاوم ترین،لطیف ترین و در عین حال گرانترین نوع شال و روسری ۹۸ نامید.  این مدل روسری بهترین گزینه برای استفاده در مجالس و مهمانی­ ها است. این روسری ۹۸ را می­توان با انواع لباس  ست کرد. حواستان باشد که این جنس روسری‌ ها را تا نکنید.  تاکردن ایجاد خط روی روسری می­کند. بعد از جا خوش کردن خطوط عمیق روی آن به سختی می‌توان چروک‌ ها را از بین برد.

روسری 98

تا اینجا با انواع شال و روسری ۹۸ آشنا شدید. حالا بهتر است برای سالم ماندن آن­ ها نکاتی را که در شستشو و نگهداریشان­ مهم است در نظر بگیرید.  شستشوی صحیح روسری و شال ، اتو کردن و نحوه نگهداری از آن­ ها، مواردی هستند که باید به آن دقت کنیم.

نگهداری و مراقبت از شال و روسری ۹۸

اگر شما مزون­دار هستید حتما در خرید عمده شال و روسری مارک با جنس­ های متنوعی در کالکشن ب هاری خود روبرو می­شوید . حتما شما می­خواهید از شیوه­ی نگهداری روسری­ ها مطلع باشید. ممکن است شما خانم­ ها انواع متنوعی از روسری و شال را در کمد خود داشته باشید. پس بهتر است از راه و رسم نگهداری آن­ ها هم سر رشته داشته باشید.  روسری به عنوان یکی از پوشش‌ های خانم‌ ها باوجود کیفیت خوب، نیاز به مراقبت‌ های ویژ های دارد تا عمر بیشتری داشته باشد.  پس این نکات را از دست ندهید.

شستشو بر اساس برچسب اطلاعات روسری ۹۸

معمولا شال و روسری­ ها دارای برچسبی روی حاشیه خود هستن.  این برچسب حاوی اطلاعاتی مهم از قبیل جنس، حرارت آب، درصد نخ و نایلون، حرارت اتو و . . .  است.  قبل از شستشو به آن دقت کنید.

دور نگه داشتن روسری ۹۸ از نور و فشار

روسری­ ها درمعرض آفتاب به مرور رنگ خود را از دست خواهند داد.  پس حتما آن را در کمد و دور از نور مستقیم نگهداری کنید.  حتما شما به مرتب بودن ظاهر روسری بهار۹۸ خود اهمیت می‌دهید.  پیشن هاد می­کنیم روسری ۹۸ خود را را به شکل رول در فضایی که تحت فشار نباشد قرار دهید. اگر دیر به دیر سراغ  روسری‌ هاتان می‌روید بهتر است هر از گاهی با باز کردن آن هوایی به روسری بدهید.  این کار باعث می­شود تا طول عمر آن بیشتر و زیبایی آن ماندگارتر شود.

اتوکردن روسری ۹۸

برای اتو کردن روسری‌ هایی با جنس حساس باید از کمترین دمای اتو استفاده کنید. به طور مثال برای اتوی روسری ابریشمی ‌و ساتن، از تنظیماتی استفاده کنید که پارچه را برق نمی‌­اندازند.  همچنین این نوع از روسری­ ها را مستقیما حرارت ندهید. برای این کار پارچه یا لباسی سفید یا همرنگ را روی آن قرار داده و بعد اتو کنید.

اگر جنس شال بهار ۹۸ شما از ابریشم است در هنگام اتو کشیدن باید کمی نم­ دار باشد.  آن را از پشت روی میز اتو قرار دهید .  یک پارچه تمیز سفید روی آن قرار دهید سپس به آرامی و با دمای متوسط آن را اتو بکشید.

شال 98

شستشو با دست روسری ۹۸

یکی از مهمترین عامل ثبات کیفیت روسری حرارت آبی است که با آن شسته می­شود.  هر چه حرارت آب بیشتر باشد عمر شال و روسری کمتر می­شود.  بهتر است به طورمثال روسری بهار۹۸  خود را برای ماندگاری طولانی­تر با اب ولرم و ترجیحا شامپو بشویید. برای از بین نرفتن رنگ و الیاف روسری‌ ها حتما آن ها را با دست بشویید.  لگنی را از آب گرم پر کنید.

مقداری پودر شست‌وشو داخل آب بریزید.  سپس روسری خود را در آن به آرامی و بدون چنگ زدن بشویید.  در انت ها آبکشی کنید.  پس از پایان مرحله شست و شو هرگز آب روسری را برای خشک‌کردن نچلانید و در خشک­کن قرار ندهید.  برای خشک کردن  بهتر است آن را مابین دو حوله خشک قرار دهید.  بعد از گرفته شدن آب اضافه آن، روسری را در سطحی صاف پهن کنید.

لکه زدایی روسری ۹۸ با آب ولرم

بعضی از روسری‌ ها به سرعت حتی با یک قطره آب هم لک می‌شوند.  پس به این نکته توجه کنید و مراقب باشید.  عطر و ادکلن خود را هم به هیچ‌وجه روی آن اسپری نکنید.  بعد از لک شدن حتما روسری را فقط با آب ولرم بشویید . در این مرحله از هیچ مایع لکه­زدایی روی آن استفاده نکنید. اگر روسری شما لکه­ هایی مانند لک مواد آرایشی به خود گرفته مواد شوینده ملایم را مستقیما روی لکه بگذارید . با انگشتان ان را بمالید تا مواد شوینده به خورد بافت پارچه برود.  حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع شستشو با دست این کار را انجام دهید.

 اگر رنگ شال یا روسری ۹۸ شما سفید است باید ترکیبی از مایع سفید کننده و آب سرد استفاده کنید .  شال و یا روسری ۹۸ را به طور کامل در این محلول فرو ببرید و آن را به مدت یک ساعت خیس کنید .  بعد از یک ساعت رنگ ان را چک کنید.  اگر روسری­تان سفید شده بود، شستن با دست را شروع کنید.  اگر هنوز لک بود، این محلول ترکیبی را از نو درست کنید و همین کار ها را دوباره تکرار کنید.

نحوه شستن شال ۹۸ زمستانی

برای شستن شال زمستانی هرگز از صابون حمام یا صابون لباسشویی عادی استفاده نکنید.  مواد تشکیل دهنده آن­ ها بافت شال و روسری شما را خراب می­کند.  از مواد شوینده خفیف مانند شوینده پشم استفاده کنید.

 اصلا شال زمستانی خود را در ماشین لباسشویی حتی با چرخه آرام نیندازید .  تلاطم بیش از حد ممکن است به الیاف آن آسیب برساند.  می توانید شال خود را با آب سرد و با دست بشویید. حتی هنگام شستن با دست نیز از مالش بیش از حد خود داری کنید .

امیدواریم مطالب بالا به شما در شناخت بیشتری روسری ها و نگهداری آن  ها کمک کرده باشد.