از جمله مشغله های فکری یک خانم خوشتیپ، تهیه شال و روسری مناسب است، به نحوی که علاوه بر زیبایی و منحصر به فرد بودن شال و روسری، با بقیه لباس هایش ست شود. احتمالا می دانید تنوع زیادی در مغازه هایی که خرید عمده شال و روسری دارند، وجود دارد. با وجود تعداد زیاد عمده فروشی های شال و روسری، احتمالا انتخاب خرید عمده شال و روسری برای فروشگاه ها دشوار شده است. اگر شما هم صاحب یک فروشگاه شال و روسری هستید که قصد خرید از عمده فروشی ها را دارید، بهتر است با ما تا پایان این مطلب همراه باشید تا بدانید چه مواردی در انتخاب شال و روسری عمده ضروری است.

خرید عمده شال و روسری

چرا باید از عمده فروشی ها شال و روسری خرید کنیم؟

احتمالا این سوالی است که در ذهن خیلی از صاحبان فروشگاه ها یا خانم هایی که به صورت تکی برای خودشان شال و روسری تهیه می کنند، آمده است. شال و روسری عمده ارزان می تواند برای کسب و کارهای کوچکتر که به صورت تکی فروش هستند، ارزان تر تمام شود. همچنین تنوع طرح و رنگ هایی که در عمده فروشی ها وجود دارد، می تواند قدرت انتخاب بهتری به مشتری بدهد که بیشتر درباره آن توضیح خواهیم داد.

تنوع طرح در خرید عمده شال و روسری

با یک گذر ساده در بازار یا دیدن سایت های خرید عمده شال و روسری، حتما دیده اید که چقدر تنوع طرح ها زیاد شده است. اگر از این تنوع طرح ها به درستی استفاده کنید، می توانید کمک بزرگی به فروشگاهتان برای معروف شدن، انجام دهید. بهترین راه برای اینکه بتوانید میان هزاران طرحی که وجود دارد، طرح بهتری را برگزینید، انتخاب طرح های جدید و پروفروش است.

طرح های جدید به دلیل انحصاری که به وجود می آورند و مد روز بودن، می توانند نظر خانم ها را به خود جلب کنند. همچنین طرح هایی که فروششان زیاد بوده، نشان دهنده علاقه مشتری به آن نوع است و سبب بیشتر شدن خرید عمده شال یا خرید عمده روسری می شود. بهتر است انواع طرح های بته جقه، نقاشی، گل، برگ، چهارخانه، زنجیری، کمربندی و… را در فروشگاهتان داشته باشید تا بتوانید متناسب با هر سلیقه و سنی شال و روسری مناسب را ارائه دهید.

خرید عمده شال و روسری

تنوع رنگ شال و روسری

از جمله موارد دیگری که در خرید شال و روسری عمده باید به آن توجه کنید، تنوع رنگ است. داشتن تمام طیف رنگی موجود یک طرح، می تواند حق انتخاب بیشتری را به مشتری بدهد.

رنگ های مختلف می تواند مشتریان بیشتری را جذب کند چرا که خانم ها متناسب با تیپ و رنگی که مد نظرشان است، اقدام به خرید شال و روسری می کنند. اگر شما هم صاحب یک فروشگاه هستید و می خواهید که مشتریان بیشتری داشته باشید، بهتر است تمام رنگ های موجود در شال و روسری عمده فروشی را تهیه کنید.

کیفیت بالا در خرید عمده شال و روسری

از مهمترین مواردی که می تواند مشتریان را به سمت فروشگاه شما جذب کند و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل نماید، با کیفیت بودن شال و روسری است. احتمالا این جملات را زیاد از مشتریانتان شنیده اید که آیا فلان روسری یا شال، جنس خوبی دارد؟ رنگش تغییر نمی کند؟ و… تمامی این سوال ها نشان می دهد که مشتری همواره به دنبال خرید شال و روسری با کیفیت بالا است.

کیفیت بالا می تواند باعث گسترش کسب و کار شما نیز شود. با مطرح شدن اینکه شما جنس های با کیفیت دست مشتری می دهید، می توانید به یک فروشگاه پر فروش که به اصطلاح عامیانه، جنس هایش خوب است، تبدیل شوید.

جنس پارچه در خرید عمده شال و روسری

برای اینکه بتوانید پارچه مناسبی هنگام خرید عمده شال و روسری انتخاب کنید، بهتر است به فصلی که در آن قرار دارید، توجه نمایید. به عنوان مثال در فصل زمستان برای خرید عمده شال و خرید عمده روسری، باید پارچه هایی با جنس ضخیم تر تهیه نمایید در حالی که در فصل تابستان پارچه هایی نخی و نازک پر طرفدار است.

در فصل بهار مانند تابستان از شال و روسری عمده با جنس نخی و ابریشمی استفاده می کنند و در فصل پاییز که هوا رو به سردی است، مانند زمستان شال و روسری عمده با جنس پشم و نخ را مورد استفاده قرار می دهند. همچنین برای مهمانی ها و مجالس رسمی نیز شال و روسری عمده با جنس ابریشمی، ساتن و حریر می تواند گزینه های مناسبی به حساب آید.

خرید عمده شال و روسری

سایز شال و روسری عمده

شال و روسری ها در انواع سایز های ۶۵*۶۵، ۷۵*۷۵، ۹۰*۹۰، ۱۲۰*۱۲۰ و ۲۰۰*۶۵(شال های قواره دار) وجود دارند.باید بگوییم هر یک از این سایزها کاربرد های متفاوتی را دارا هستند. به عنوان مثال شال و روسری عمده با سایزهای کوچکتر برای دستمال گردن یا موارد تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد.

سایز ۹۰*۹۰ جزو روسری هایی با سایز متوسط به شمار می آید و اما سایز ۱۲۰*۱۲۰ از روسری های بزرگی هستند که توانسته اند محبوبیت قابل توجهی میان خانم ها کسب کنند. شال های قواره دار نیز طرافداران زیادی پیدا کرده است. خانم ها با توجه به مکان و موقعیتی که قصد حضور در آن را دارند، سایز های مختلف شال و روسری را استفاده می کنند.

فوت و فن خرید عمده شال و روسری

قبول دارید که اگر می خواهید به هر حوزه در یک کسب و کار وارد شوید، ابتدا باید اطلاعات جامعی از آن حیطه شغلی به دست آورید و سپس به دنبال بازار مناسب کسب و کارتان بروید؟ در این قسمت باید مشتریان هدفتان را به خوبی بشناسید. به عنوان مثال فروش یک کالای ارزان در منطقه ای که اکثر کالاها، شیک و لوکس هستند، ممکن است به عنوان یک کالای بنجل تلقی شود.

برای راه اندازی یک فروشگاه شال و روسری، پس از شناسایی منطقه مشتریان، بهتر است سراغ تهیه شال و روسری عمده بروید. همچنین در هنگام خرید عمده شال و خرید عمده روسری به تمام موارد گفته شده راجع به طرح، رنگ و کیفیت شال و روسری نیز توجه کنید.

در این قسمت شما باید نحوه بسته بندی شال و روسری ها را انتخاب نمایید. به این صورت که با توجه به فروشگاه شما و هدفتان از اینکه چگونه شال و روسری ها را به مشتریان ارائه دهید، بسته بندی ها می تواند متفاوت باشد.

به عنوان مثال هدفتان این است که مشتری با دیدن طرح های مختلف بتواند شال یا روسری مورد نظرش را پیدا کند، در این صورت بهتر است شال یا روسریتان فاقد بسته بندی باشد تا بتوانید راحت تر انواع شال و روسری را به مشتری نشان دهید.

شال و روسری عمده ارزان

از دغدغه ها و درگیری های مردم و صاحبان کسب و کار، قیمت کالا هایی است که برای فروشگاه یا… تهیه می کنند. همه ما می دانیم که شال و روسری عمده می تواند با قیمت ارزان تری برایمان تمام شود، پس اگر شما هم می خواهید، قیمت شال و روسریتان مقرون به صرفه باشد و بتوانید کمیت اجناستان را افزایش دهید، بهتر است به صورت عمده شال و روسری تهیه کنید.

 چیدمان شال و روسری فروشی

اهمیت چیدمان و دیزاین یک فروشگاه از انتخاب طرح، رنگ و کیفیت خرید عمده شال و روسری کمتر نیست. چرا که بدون داشتن یک طراحی مناسب که بتواند شال و روسری ها را به خوبی نشان دهد، نمی توانید مشتریان زیادی را جذب کنید و در نتیجه فروش شما کاهش می یابد.

توجه به نور نیز در این بخش حائز اهمیت است. در مواردی به دلیل مناسب نبودن نور فروشگاه، طرح های شال و روسری به خوبی نمایان نمی شوند و همین امر دلیلی بر کاهش فروش است. همچنین در طراحی فروشگاهتان می توانید با استفاده از نورهای مختلف، جلوه شال و روسری را بیشتر کنید.

شال و روسری مخصوص حراجی ها

همه مردم به کلمه “حراجی” واکنش مثبتی نشان می دهند، پس بهتر است از حراجی های فصلی یا ماهانه غافل نشوید. خرید عمده شال و روسری آن هم در یک حراجی، بسیار وسوسه انگیز است و می تواند افراد زیادی را راهی فروشگاهتان کند. همچنین در این حراجی ها می توانید جنس های با کیفیت پایین تر از کیفیت اصلیتان را نیز ارائه دهید.

بهتر است شال و روسری هایی که به صورت تکی باقی مانده را در این حراجی ها بیاورید تا انبارتان اشغال نشود. حراجی های فصلی می تواند برای شما نیز مفید باشد، چرا که علاوه بر فروش شال و روسری هایی که برای فصل قبل است، می توانید با یک تبلیغ خوب، شال و روسری های جدیدتان را نیز به فروش برسانید.

خرید عمده شال و روسری

تولیدی شال و روسری

اکثر عمده فروشی های شال و روسری، اجناس خودشان را از تولیدی ها تهیه می کنند. برای اینکه بیشتر با یک تولیدی عمده شال و روسری آشنا شوید، به مراحل زیر توجه نمایید:

  • تهیه سرمایه لازم برای اجاره یا خرید مکان تولیدی، دستگاه ها و لوازم و اخذ جواز کسب
  • جذب نیروی ماهر از جمله طراح پارچه، دوخت کار، برش کار و…
  • یافتن بازار فروش و رسم الگو و برش و نمونه گیری متناسب با مشتریانتان
  • تهیه پارچه و شروع کار

مراحل بالا برای راه اندازی یک تولیدی شال و روسری استفاده می شود. بسته به اینکه تولیدی مورد نظر شما چه اندازه ای دارد و بازار هدفتان کجا بوده، مقدار و افراد موردنیاز متفاوت است.

تولیدی ها به دو صورت عمل می کنند:

۱) تولید به صورت سفارشی

۲) تولید و فروش مستقل

در قسمت اول که تولید به صورت سفارشی است، این سفارش از جانب مزون، عمده فروشی یا فروشگاهی که می خواهد اجناس منحصر به فردی را به مشتری ارائه دهد، انجام می شود. در قسمت دوم یعنی تولید و فروش مستقل، تولیدی انواع شال عمده و روسری عمده را آماده می کند، سپس آنها را به فروشگاه ها ارائه می دهد.

انتخاب پارچه ای با طرح خاص از جمله کار هایی است که می تواند محصولات یک تولیدی را از بقیه متمایز کند. حتی در مواردی با خلق طرح های جدید، می تواند یک بازار فروش بهتری را فراهم نماید. همانطور که گفته ایم، کیفیت پارچه در تمام مراحل فروش شال و روسری عمده، حائز اهمیت است.

جمع بندی

اگر شما عمده فروش یا تک فروش هستید، می توانید از خرید عمده شال و روسری سود ببرید. چرا که در این حوزه خرید و فروش شال عمده و روسری عمده از لحاظ قیمت ارزان تر تمام می شود. در اینجا سعی کردیم تمام آنچه که مربوط به خرید عمده شال و روسری است را بیان کنیم. در این میان مواردی درباره تولیدی های شال و روسری عمده گفته شد. اکنون می توانید با استفاده از این فوت و فن های خرید شال و روسری، کسب و کارتان را بهبود بخشید و آینده ای درخشان را برای بیزنس خودتان رقم بزنید.